Meggysör és panoráma

Halászkert Étterem VácHalászkert Étterem Vác a térképen

Átlagos 2018. októberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. október 14.
Ebédünk két erősségét emeltem ki a címben. A sétány őszi színekben pompázik, jól esik üldögélni az étterem teraszán. Meg is fizettetik a látványt, az ételek árát nem indokolja a minőség.
A párom filézett harcsából készült halászlét eszik, szerinte ponty is akadt benne. Én dorozsmai harcsát kérek túrós tésztával. A hal jó, a ragu jellegtelen, elbírt volna kicsivel több fűszert. A tészta viszont elázott, túlfőtt, ami egy kültelki kifőzdében is szégyen.
Két kedves, fiatal pincérnő dolgozik össze, felváltva jönnek az asztalhoz, veszik fel a rendelést, hozzák az ételt, italt, a számlát. A végén kérdezi az egyik, meg voltunk-e elégedve. A férjem gyanújára, miszerint a halászlé vegyes halból készült, azt mondja, lehet. (???) A tányér szélén sorakozó szálkák láttán csak hümmög, az én tányéromon maradt nagy kupac tésztára olyan szomorúan néz, hogy megsajnálom.
Sört iszunk az ebédhez, a párom egy korsó Sopronit, én egy pohár belga meggysört. A számlában ez utóbbiból is egy korsó szerepel. Nem egy nagy tétel, de ez már a sokadik bosszantó apróság. Szóvá tesszük, a hölgy állítja, hogy korsó volt az is. Mutatom a csinos 2,5 decis poharat, ez meggyőzi. Kérdezi, elég-e, ha kézzel javítja a számlát, levonja a különbözetet. Persze, hogy elég. A borravaló sajna elmarad.
A szomszéd asztalnál dicsérik a bélszínt, kifelé menet pedig nagyon guszta göngyölt húst látunk egy vendég tányérján. Lehet, hogy nem halételt kellett volna választanunk a Halászkertben?
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Halászkert Étterem Vác - Külső képHalászkert Étterem Vác - Külső képHalászkert Étterem Vác - Étel/italHalászkert Étterem Vác - Étel/italHalászkert Étterem Vác - Étel/ital

Halászkert Étterem további értékelései

2024.03.09barátokkal
Nem azt kaptam amit kértem. Brassóit rendeltem, az összeállítás a következő volt. Sült burgonya tetejére 2x átpirított hús rászórva, mely kemény volt. Semmi szósz nem volt alatta. Ezt nem nevezném brassóinak. Jeleztem a pincér hölgynek miután megkérdezte, hogy ízlett? Nem reagált rá. Na, ezt az...
2024.02.24csoporttal
Nem voltam megelégedve, az étel langyos és a köret mirelit volt, ami meglepő hiszen az árából nem ezt gondoltam volna. A mosdó sem volt megfelelő állapotban. Viszonylag széles választék és gyors kedves kiszolgálás.
2023.03.23a párjával
Senkinek sem ajánlom a helyet. A vezetőség, főleg az üzletvezető nem tudja hogy miről is szól a vendéglátás. Külső terasz volt, mi oda szerettünk volna beülni. Megkérdeztük az üzletvezetőt hogy bennt bőven fogyasztanánk amíg lesz egy szabad asztal de hátat fordított és elküldött minket... Üzleti...
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros - Legjobb ár
2025.04.01-ig