Trafalgár Étterem Vác

Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros - Legjobb ár
2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Trafalgár Étterem Vác vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. május 9.a párjával járt itt
Ma az (elképesztően különleges) váci Ártéri Tanösvényhez kirándultunk párommal. Előtte pedig útba ejtettük a közeli Trafalgár éttermet. Nem bántuk meg!
Barátságos hely, udvarias kiszolgálás és, ami a legfontosabb, igen finom ételek. Elégedetten indultunk a Tanösvényhez.
Csak ajánlani tudom ezt a kapcsolt programot, kirándulást mindenkinek!
Kiváló 2013. október 19.a párjával járt itt
Kedves, udvarias kiszolgálás bármikor megyünk, hangulatos az étterem. Az ételeik is nagyon finomak, bármit kóstoltam, nagyon ízlett. Az árak reálisak, sőt ilyen minőségért sok helyen többet kérnek. Néha még a borravalót sem fogadták el, mert úgy volt egyszerűbb visszaadni vagy bankkártyával fizetni, és mosolyogva elköszöntek. Ilyet még sehol máshol nem tapasztaltam. Abszolút pozitív! :)