Csend, rend

Vácrátóti Arborétum VácrátótVácrátóti Arborétum Vácrátót a térképen

Kihagyhatatlan 2023. márciusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2023. március 19.
A Vácrátóti Arborétum gondozott, kellemes, akár több órás sétára, kikapcsolódásra nyújt lehetőséget kicsiknek és nagyoknak.
A pálmaházat, pozsgás növényeket is érdemes megnézni.
Ajánlom mindenkinek, minden évszakban.
Egy negatívumot jegyeznék meg. A betonozott parkoló nagyon kicsi, porban parkolásért az arborétum kerítése mellett 500 Ft- ot szedtek. Néhány " kedves" autós, aki már autóban ült, elindulva nagy gázt adott, és azzal csöppet sem foglalkozott, hogy a poros- földes úton gyerek és felnőtt nyeli az út felkavart porát.
Egy világszínvonalú arborétum és látogatói kulturáltabb parkolót érdemelnének.

Vácrátóti Arborétum további értékelései

2024.02.28a párjával
Gyönyörű hely! Kényelmesen bejárható! Kellemes időtöltés! Megéri elmenni! Szerintem még visszatérünk máskor is! Csakis ajánlani tudjuk!
2023.09.29gyerekekkel
Amikor beléptünk a kapun , pillanatokon belül tudtuk, hogy valamilyen csodálatos, nyugalmat árasztó helyen vagyunk. A Japán bambuszliget, a növények színes tömkelege, a pálmaház, a vízesés mind-mind magával ragadja az embert. Az illatkavalkád még otthonra is elkísért , és úgy éreztem, hogy még...
2023.08.10a párjával
Imádom hely!! Csoda hely!! Minden pillanata tetszett, egy csodaszép Arborétum... rendezett, több órás programot kínál. A büfében a kürtöskalács nagyon finom. Minden évszakban csodás lehet, mi éppen ősszel jártunk itt.
Libra Hotel Veresegyház - Romantikus kikapcsolódás
Romantikus kikapcsolódás