Koppány Fogadó Vámospércs
4287 Vámospércs, A 48-as úton Haláp és Vámospércs között a 16-os kilométernél balra

Koppány Fogadó Vámospércs a térképen

Wellness csomagok Vámospércs városában

Koppány Fogadó Vámospércs vélemények

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ott kezdeném, hogy már írtam véleményt a hely honlapjára de ki törölte a tulajdonos. Augusztusban a barátaimmal 3 napot töltöttünk el ott de pozitív véleményem nem igazán van. Először is a tulajdonos minden lépésünket figyelte kamerán keresztül amivel nem is lenne probléma de az, hogy baba megfigyelővel hallgatja, hogy mit beszélünk már túl megy minden határon.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Először is ha 20-35 év körüli vagy és megfordulna a fejedben hogy a barátaiddal itt nyaralj, gyorsan vesd el az ötletet, mert hiába vagy tekintettel a többi vendégre, a házigazda szerint sose lehetsz elég óvatos. Fiatal korunkat ellenére fizető vendégként nekünk is kijárt volna némi tisztelet.

Beer TOP fotófeltöltő
2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kellemes szemptemberi hétvégét töltöttünk a helyen a családdal. A gyerekeknek nagyon tetszett a medence, a kalandpark, a pónilovaglás. Szerencsére alig volt más vendég rajtunk kívül, így bármikor használhattuk a jakuzzit is, szinte miénk volt a fogadó. A személyzet nagyon kedves és a 2 vacsora nagyon kiadós volt (tanyasi csirke-rizs-házi savanyúság+dinnye illetve grill húsok-főtt burgonya-savanyúság+jégkrém).

Mobilról küldte. | 2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hétvége elég jól indult,de a 2. napon kiütések kezdtek megjelenni néhány gyereken.Először a klóros vízre gyanakodtunk,de a bőrgyógyász megállapította,hogy ágyi poloska csipkedett össze minket.A kislányom egész testét csípések borítják,de mind az 5 család,akik ott voltak,így járt.Többé nem mennénk oda.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos négy napot töltöttünk itt . Minden igényt kielégítő hely. Mindenki megtalálja a kikapcsolódásnak azt a formáját amit szeret. Amit lehet : pihenni, csend és nyugalom. Szép környezetben. De lehet quadozni, drótköteles akadálypályát leküzdeni, póni lovagolni, trambulin, íjászat,foci, pingpong, tollas. Vagy csak egy hatalmas séta az erdőben.

Silver Major
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szabadtéri strand használattal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 34.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Nagyerdő
Debrecen
3 nap/ 2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, egy alkalommal délutáni kávé vagy üdítő süteménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Centrum Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 21.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
Érvényes: 2021.10.15-ig
Muskátli Apartmanház 4
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel

Szállodák Vámospércs környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Karneváli hét az Atlantisban (min. 3 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)

VámospércsX