Koppány Fogadó Vámospércs
4287 Vámospércs, A 48-as úton Haláp és Vámospércs között a 16-os kilométernél balra

Koppány Fogadó Vámospércs a térképen

Wellness csomagok Vámospércs városában

Koppány Fogadó Vámospércs vélemények

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ott kezdeném, hogy már írtam véleményt a hely honlapjára de ki törölte a tulajdonos. Augusztusban a barátaimmal 3 napot töltöttünk el ott de pozitív véleményem nem igazán van. Először is a tulajdonos minden lépésünket figyelte kamerán keresztül amivel nem is lenne probléma de az, hogy baba megfigyelővel hallgatja, hogy mit beszélünk már túl megy minden határon.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Először is ha 20-35 év körüli vagy és megfordulna a fejedben hogy a barátaiddal itt nyaralj, gyorsan vesd el az ötletet, mert hiába vagy tekintettel a többi vendégre, a házigazda szerint sose lehetsz elég óvatos. Fiatal korunkat ellenére fizető vendégként nekünk is kijárt volna némi tisztelet.

Beer TOP fotófeltöltő
2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kellemes szemptemberi hétvégét töltöttünk a helyen a családdal. A gyerekeknek nagyon tetszett a medence, a kalandpark, a pónilovaglás. Szerencsére alig volt más vendég rajtunk kívül, így bármikor használhattuk a jakuzzit is, szinte miénk volt a fogadó. A személyzet nagyon kedves és a 2 vacsora nagyon kiadós volt (tanyasi csirke-rizs-házi savanyúság+dinnye illetve grill húsok-főtt burgonya-savanyúság+jégkrém).

Mobilról küldte. | 2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hétvége elég jól indult,de a 2. napon kiütések kezdtek megjelenni néhány gyereken.Először a klóros vízre gyanakodtunk,de a bőrgyógyász megállapította,hogy ágyi poloska csipkedett össze minket.A kislányom egész testét csípések borítják,de mind az 5 család,akik ott voltak,így járt.Többé nem mennénk oda.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos négy napot töltöttünk itt . Minden igényt kielégítő hely. Mindenki megtalálja a kikapcsolódásnak azt a formáját amit szeret. Amit lehet : pihenni, csend és nyugalom. Szép környezetben. De lehet quadozni, drótköteles akadálypályát leküzdeni, póni lovagolni, trambulin, íjászat,foci, pingpong, tollas. Vagy csak egy hatalmas séta az erdőben.

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, süti és forralt bor sarokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.01.05.
Hotel Bungalló
5 nap/4 éjszaka 7.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.08-ig
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 10.131 - 14.117,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes pezsgős vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, páros kezeléssel, hintózással, páros lovaglással, állat simogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Korinna Apartman I.
7 nap/6 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.08-ig

Szállodák Vámospércs környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Újévi feltöltődés (min. 2 éj)
Aqua Palace családi napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

VámospércsX