Gabi6810
Országjáró - 13 városban járt már

Gabi6810 adatlapja

Imádok utazni, szeretem az aktív pihenést, de szeretem a kényelmet is.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Borbarát  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2014.01.04
Utoljára itt2022.04.14

Átlagos 2016. június 20.családjával járt itt
Átutazóban, fürödni tértünk be. 3 órás jegyet váltottunk. A szálloda, fürdő nagyon szép, igényesen kialakított. A pénztárban ülő hölgyek azonban a köszönést sem ismerik a kérem köszönöm, tessék szavak teljesen ismeretlenek számukra. A karórát amivel be lehet menni odalökték és ezzel részükről lerendezettnek tekintették a beléptetést.
2015. március 16.a párjával járt itt
Az ételek finomak, frissen készülnek. Többféle közül lehet választani. A svédasztalos jelleg működik de ha maradékot hagysz felárat fizetsz. Teljesen korrekt. Leves kétféle, nagyon ízletes . 1000 Ft ból nagyon jól meg lehet ebédelni. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Folyamatos az érdeklődés látszik hogy van kialakult törzsvendég kör.
Kiváló 2015. március 17.a párjával járt itt
Csodálatos négy napot töltöttünk itt . Minden igényt kielégítő hely. Mindenki megtalálja a kikapcsolódásnak azt a formáját amit szeret. Amit lehet : pihenni, csend és nyugalom. Szép környezetben. De lehet quadozni, drótköteles akadálypályát leküzdeni, póni lovagolni, trambulin, íjászat,foci, pingpong, tollas.
Felhasználó fényképei:
Koppány Fogadó Vámospércs - Koppány Fogadó Vámospércs - Koppány Fogadó Vámospércs - Koppány Fogadó Vámospércs - Koppány Fogadó Vámospércs -