Diófa Étterem Vásárosnamény

4803 Vásárosnamény, Gergelyiugornya, Gulácsi út 71.

Diófa Étterem Vásárosnamény a térképen

Szállások Vásárosnamény városában
Wellness csomagok Vásárosnamény városában

Diófa Étterem Vásárosnamény vélemények

2020. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 23.
6 napot táboroztunk a településen és az étkezésünk az étteremben volt megrendelve. Ami a képeinken szerepel, tojásrántottaként lett felszolgálva( ilyen szürkés-zöld volt). Az étteremnek van egy büféje a fürdőben is. Hidegcsomagba azt kaptuk ebédre, ami előző nap megmaradt a büfében, azokat a száraz zsemléket.

Timotka TOP étteremértékelő
Timotka TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11.
Az étterem az Atlantika Vízividámparkkal szemben van, könnyen megközelíthető. Spontán tértünk be egy ebédre. Kint ültünk le, kellemes jó hangulatú hely. Gulyáslevest és egy helyi specialitást kötött tésztalevest rendeltünk, igazán ízletes és gazdag volt mindkettő. Kedves kiszolgálás, ár-érték arány is kiváló!

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 17.
Az Atlantika vizividámpark meglátogatása előtt tértünk be ide ebédelni. A kedvünkért pillanatok alatt megterítettek a teraszon. A kiszolgálás egyébiránt is gyors volt, a pincérnő pedig kedves és udvarias. Minden, amit megkóstoltunk ízlett, az adagok kiadósak voltak. Jó szívvel ajánlom az erre járó éhes utazóknak!

Évi67 TOP fotófeltöltő
2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 27. - 7 látogató hasznosnak vélte
Családommal jártunk itt július elején. Az étterem a Diófa kemping területén található, az ATLANTIKA vízi-vidámparkkal szemben. Az étterem kívülről átlagos, terasz is van előtte. Belülről viszont nagyon szép és exkluzív rönk-bútorzattal van ellátva.

Legnépszerűbb csomagok Vásárosnaményben és környékén
Hunor Hotel és Étterem
Vásárosnamény
2-3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, vadászati belépővel, internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.25.
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 26.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.20. - 2021.01.02.
Termál Apartman Panzió
Nyírbátor
4 nap/3 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, szilveszteri gálavacsorával, tombolával, élőzenés esttel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
3 nap/2 éjszaka 25.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri gálavacsorával, tombolával és pezsgővel, élőzenés esttel, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.

Szállodák Vásárosnamény környékén
Bástya Wellness Hotel Vásárosnamény
Nem messze Nyírbátor városközpontjától található a Wellness Hotel Bástya, amely családi...
Mini vakáció (min. 2 éj)
Szilveszteri ajánlat (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (2 éjtől)

Diófa Étterem VásárosnaményX