Hunor Hotel Étterme Vásárosnamény

étterem, vendéglő
Hunor Hotel Étterme Vásárosnamény
Hunor Hotel Étterme VásárosnaményHunor Hotel Étterme Vásárosnamény
Hunor Hotel Étterme VásárosnaményHunor Hotel Étterme Vásárosnamény

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Termál Apartman Panzió Nyírbátor
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Hunor Hotel Étterme Vásárosnamény vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. szeptember 5., kollégákkal járt itt
Helyi lakosként a Hotel hotelrészét nem ismerem, de az étteremben már többször is jártam, leginkább kollégákkal ebédelni. Étlapról még nem rendeltem, minden alkalommal a napi menüből választottam. Mennyiségre semmi panasz nem lehet, kiadósak az adagok, néha már-már pár falattal többet is adnak, mint amennyit megtudok enni.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 112 városban járt márFelfedező - 77 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1043 feltöltött kép
Kiváló 2019. október 10.a párjával járt itt
A hotelben megszállva igénybe vettük az étterem kínálatát is. Nem csalódtunk. Nagyon ízletes, finom ételek és óriási adagok vannak. A sok finomság közül napokon keresztül válogathattunk volna és nem érnénk a végére. Nem csak nekünk van ilyen jó véleményünk az étteremről, mert vacsorakor nagyon sokan voltak.
Hunor Hotel Étterme Vásárosnamény - Étel/italHunor Hotel Étterme Vásárosnamény - Étel/italHunor Hotel Étterme Vásárosnamény - Étel/italHunor Hotel Étterme Vásárosnamény - Étel/italHunor Hotel Étterme Vásárosnamény - Étel/italHunor Hotel Étterme Vásárosnamény - Étel/ital
Kiváló 2019. augusztus 5.a párjával járt itt
Finom ételeket fogyasztottunk,készséges személyzet! A konyha házias ,a térségre jellemző ételekkel,jó szakács :),a felszolgálók gyors ,pontos munkája figyelemre méltó! Színvonalas vadászati kiállítás a tetőtérben. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Még vissza térünk ide. A környéket bejárva ,szép régi templomokat tekintettünk meg,történelmi helyeket kerestünk fel. Megkóstoltuk a Szatmári szilvapálinka alapanyagát,a ,,nem tudom szilvát.
Hunor Hotel Étterme Vásárosnamény - Étel/italHunor Hotel Étterme Vásárosnamény - Étel/italHunor Hotel Étterme Vásárosnamény - Külső képHunor Hotel Étterme Vásárosnamény - Külső képHunor Hotel Étterme Vásárosnamény - Étel/italHunor Hotel Étterme Vásárosnamény - Étel/italHunor Hotel Étterme Vásárosnamény - Külső kép
Kiváló 2016. június 9.családjával járt itt
Családdal, barátokkal voltunk ünnepelni. Nagyon finom ételt kaptunk, kellemes hely, figyelmes kiszolgálás