Hunor Hotel Étterme Vásárosnamény
4800 Vásárosnamény, Szabadság tér 25.

Hunor Hotel Étterme Vásárosnamény a térképen

Vladyslav TOP étteremértékelő
Vladyslav TOP egyébhely értékelő
2020. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Helyi lakosként a Hotel hotelrészét nem ismerem, de az étteremben már többször is jártam, leginkább kollégákkal ebédelni. Étlapról még nem rendeltem, minden alkalommal a napi menüből választottam. Mennyiségre semmi panasz nem lehet, kiadósak az adagok, néha már-már pár falattal többet is adnak, mint amennyit megtudok enni.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
A hotelben megszállva igénybe vettük az étterem kínálatát is. Nem csalódtunk. Nagyon ízletes, finom ételek és óriási adagok vannak. A sok finomság közül napokon keresztül válogathattunk volna és nem érnénk a végére. Nem csak nekünk van ilyen jó véleményünk az étteremről, mert vacsorakor nagyon sokan voltak. Ennek csak egy hátrányát éreztük, azt, hogy sokat kellett várni az ételekre.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Finom ételeket fogyasztottunk,készséges személyzet! A konyha házias ,a térségre jellemző ételekkel,jó szakács :),a felszolgálók gyors ,pontos munkája figyelemre méltó! Színvonalas vadászati kiállítás a tetőtérben. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Még vissza térünk ide. A környéket bejárva ,szép régi templomokat tekintettünk meg,történelmi helyeket kerestünk fel.

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 9.
Családdal, barátokkal voltunk ünnepelni. Nagyon finom ételt kaptunk, kellemes hely, figyelmes kiszolgálás

Legnépszerűbb csomagok Vásárosnaményben és környékén
Hunor Hotel és Étterem
Vásárosnamény
2-3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, vadászati belépővel, internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.25.
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
3 nap/2 éjszaka 25.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri gálavacsorával, tombolával és pezsgővel, élőzenés esttel, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Ligetalja Termál Hotel
Penészlek
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.21. - 2020.12.23.
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 20.429 - 42.813,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Állatpark és Élményfürdő belépővel
2020.05.26. - 2020.12.20.

Szállodák Vásárosnamény környékén
Bástya Wellness Hotel Vásárosnamény
Nem messze Nyírbátor városközpontjától található a Wellness Hotel Bástya, amely családi...
Mini vakáció (min. 2 éj)
Szilveszteri ajánlat (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (2 éjtől)

Hunor Hotel Étterme VásárosnaményX