H. Ágica: Nagymama konyhája - Zománc Bisztrócska Vászoly

1. helyezett a 2 vászolyi étterem közül

Nagymama konyhája

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy gasztroműsor ajánlása alapján kerestük fel ezt a helyet, ebben az aprócska, de annál aranyosabb faluban.
Az étterem a központban van. Szépen felújították, rendkívül barátságos, tetszetős. Mintha a nagymamához ugrottunk volna vasárnapi ebédre.
A felszolgálók mosolygósak, segítőkészek voltak.
Az étlap egyszerű, kevés étel van rajta, de szerintem mindenki talál szimpatikus fogást.
A megrendelt ételek finomak voltak, bár a marhapofa pörköltben elég sok volt az apró csontocska.
Viszont az én szilvalevesem az általam eddig kóstolt gyümölcslevesek legjobbjai között van.
Bár az árak kicsit magasak, de maga a környezet, a hangulat, az ételek minősége mindenképp megérdemli, hogy kipróbáljuk a helyet.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni H. Ágica felhasználót?    Igen

8245 Vászoly
Vazul u. 8.

2018. június 16.
Régóta szemezek már az étteremmel.most egy tihanyi kirándulással egybe kötve mentünk ide ebédelni.igaz a választék nem túl nagy de szerintem simán lehet választani.ettünk levest fő ételt de sajnos desszert mán nem ment már az adagok igazán nagyok.a számla 5 főre 21 e ft.....kiszolgálás...