Zománc Bisztrócska Vászoly
8245 Vászoly, Vazul u. 8.

Zománc Bisztrócska Vászoly a térképen

Bagatel TOP szállásértékelő
Bagatel TOP étteremértékelő
Bagatel TOP fotófeltöltő
2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 26.
Nem tudom, hogy honnan ered az a mondás, hogy a sikerért meg kell küzdeni, de mi a Zománc Bisztrócskáért alaposan megszenvedtünk, de kezdem az elején. Mint minden nyáron, a kempingben most is előhalásztuk az Balaton parti étteremkalauzt és elolvasgattuk hol, melyik helyet, miért érdemes felkeresni. Így akadtunk egy cuki nevű helyre a Zománc Bisztrócskára.

H. Ágica TOP fotófeltöltő
2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy gasztroműsor ajánlása alapján kerestük fel ezt a helyet, ebben az aprócska, de annál aranyosabb faluban. Az étterem a központban van. Szépen felújították, rendkívül barátságos, tetszetős. Mintha a nagymamához ugrottunk volna vasárnapi ebédre. A felszolgálók mosolygósak, segítőkészek voltak. Az étlap egyszerű, kevés étel van rajta, de szerintem mindenki talál szimpatikus fogást.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
Régóta szemezek már az étteremmel. most egy tihanyi kirándulással egybe kötve mentünk ide ebédelni. igaz a választék nem túl nagy de szerintem simán lehet választani. ettünk levest fő ételt de sajnos desszert mán nem ment már az adagok igazán nagyok. a számla 5 főre 21 e ft. . . . . kiszolgálás kimondottan kellemes és figyelmes.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi rendezvény miatt mentünk ez alkalommal.
Minden nagyon finom volt, de kezedenek az adagok látványosan kisebbek lenni, így az eddigi túlárazottságnak ez nem tesz jót.
Kedves a kiszolgálás, de lehet, hogy nem kellene ordító gyerekes családokat fogadni, mert a többivendég menekülni fog.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Baráti társasággal jártam ebben az étteremben, amely rendkívül hangulatos. Nagymamáink idejét idézi. Az ételek nagyon finomak, de nagyon drágák is. Nagyszerű a tálalás a kiszolgálás. Barátságosak a felszolgálók. Legnagyobb meglepetésünkre míg a megrendelt ételekre vártunk kis kóstolót hoztak tepertő krémet és kifli falatkákat ez is nagyon ízletes volt.

Legnépszerűbb csomagok Vászolyon és környékén
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.072 - 28.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és fitnesz terem használattal, kedvezményekkel, gyermek szobával
2021.05.14. - 2021.06.30.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
5 nap/4 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 óra ingyenes bowlingpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2021.09.01.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 40.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.06. - 2022.01.01.
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2021.05.14. - 2022.05.14.
Kolping Hotel Spa & Family Resort
Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 24.500 - 39.730,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fedett és szabadtéri családi élményfürdővel, babaúszással, fitness terem használattal, egyedülálló játékbirodalommal, gyermek programokkal, korlátlan internet-és telefonhasználattal
2021.05.07. - 2021.12.17.

Szállodák Vászoly környékén
Holiday Hotel Csopak Vászoly
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

Zománc Bisztrócska VászolyX