Zománc Bisztrócska Vászoly
8245 Vászoly, Vazul u. 8.

Zománc Bisztrócska Vászoly a térképen

H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy gasztroműsor ajánlása alapján kerestük fel ezt a helyet, ebben az aprócska, de annál aranyosabb faluban. Az étterem a központban van. Szépen felújították, rendkívül barátságos, tetszetős. Mintha a nagymamához ugrottunk volna vasárnapi ebédre. A felszolgálók mosolygósak, segítőkészek voltak. Az étlap egyszerű, kevés étel van rajta, de szerintem mindenki talál szimpatikus fogást.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
Régóta szemezek már az étteremmel. most egy tihanyi kirándulással egybe kötve mentünk ide ebédelni. igaz a választék nem túl nagy de szerintem simán lehet választani. ettünk levest fő ételt de sajnos desszert mán nem ment már az adagok igazán nagyok. a számla 5 főre 21 e ft. . . . . kiszolgálás kimondottan kellemes és figyelmes.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi rendezvény miatt mentünk ez alkalommal.
Minden nagyon finom volt, de kezedenek az adagok látványosan kisebbek lenni, így az eddigi túlárazottságnak ez nem tesz jót.
Kedves a kiszolgálás, de lehet, hogy nem kellene ordító gyerekes családokat fogadni, mert a többivendég menekülni fog.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Baráti társasággal jártam ebben az étteremben, amely rendkívül hangulatos. Nagymamáink idejét idézi. Az ételek nagyon finomak, de nagyon drágák is. Nagyszerű a tálalás a kiszolgálás. Barátságosak a felszolgálók. Legnagyobb meglepetésünkre míg a megrendelt ételekre vártunk kis kóstolót hoztak tepertő krémet és kifli falatkákat ez is nagyon ízletes volt.

Legnépszerűbb csomagok Vászolyon és környékén
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3-4 éjszaka 15.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
2018.11.21. - 2020.12.20.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 10.868,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, kastélylátogatással, ping-pong, darts, csocsó használattal, nordic walkinggal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ajándék üveg pezsgővel, délutáni teázással, masszázs kuponnal, kedvezményes fürdőbelépővel és kerékpár bérléssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.04.30.
Amadeus Villa
2020.04.01. - 2021.04.01.

Szállodák Vászoly környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Vászoly
Hunguest Hotel Pelion  Vászoly
Holiday Hotel Csopak Vászoly
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Zománc Bisztrócska VászolyX