Zománc Bisztrócska Vászoly
8245 Vászoly, Vazul u. 8.

Zománc Bisztrócska Vászoly a térképen

Szállások Vászoly városában
Wellness csomagok Vászoly városában

Zománc Bisztrócska Vászoly vélemények

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 26.
Nem tudom, hogy honnan ered az a mondás, hogy a sikerért meg kell küzdeni, de mi a Zománc Bisztrócskáért alaposan megszenvedtünk, de kezdem az elején. Mint minden nyáron, a kempingben most is előhalásztuk az Balaton parti étteremkalauzt és elolvasgattuk hol, melyik helyet, miért érdemes felkeresni. Így akadtunk egy cuki nevű helyre a Zománc Bisztrócskára.

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy gasztroműsor ajánlása alapján kerestük fel ezt a helyet, ebben az aprócska, de annál aranyosabb faluban. Az étterem a központban van. Szépen felújították, rendkívül barátságos, tetszetős. Mintha a nagymamához ugrottunk volna vasárnapi ebédre. A felszolgálók mosolygósak, segítőkészek voltak. Az étlap egyszerű, kevés étel van rajta, de szerintem mindenki talál szimpatikus fogást.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
Régóta szemezek már az étteremmel. most egy tihanyi kirándulással egybe kötve mentünk ide ebédelni. igaz a választék nem túl nagy de szerintem simán lehet választani. ettünk levest fő ételt de sajnos desszert mán nem ment már az adagok igazán nagyok. a számla 5 főre 21 e ft. . . . . kiszolgálás kimondottan kellemes és figyelmes.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi rendezvény miatt mentünk ez alkalommal.
Minden nagyon finom volt, de kezedenek az adagok látványosan kisebbek lenni, így az eddigi túlárazottságnak ez nem tesz jót.
Kedves a kiszolgálás, de lehet, hogy nem kellene ordító gyerekes családokat fogadni, mert a többivendég menekülni fog.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Baráti társasággal jártam ebben az étteremben, amely rendkívül hangulatos. Nagymamáink idejét idézi. Az ételek nagyon finomak, de nagyon drágák is. Nagyszerű a tálalás a kiszolgálás. Barátságosak a felszolgálók. Legnagyobb meglepetésünkre míg a megrendelt ételekre vártunk kis kóstolót hoztak tepertő krémet és kifli falatkákat ez is nagyon ízletes volt.

Legnépszerűbb csomagok Vászolyon és környékén
Naturmed Carbona Hotel
2 nap/1 éjszaka 21.505 - 36.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan élményfürdő használattal, csoportos sportprogramokkal, parkolással, internettel
2020.12.11. - 2021.12.23.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2020.12.23.
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 11.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, disznótorossal, zenével
2020.12.24. - 2020.12.26.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Palace Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.728 - 30.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.09.22.

Szállodák Vászoly környékén
Holiday Hotel Csopak Vászoly
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Zománc Bisztrócska VászolyX