Zománc Bisztrócska Vászoly

Napi árak önellátással
2024.10.13-ig
Balatontourist Strand-Holiday Kemping Balatonakali

Zománc Bisztrócska Vászoly vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 277 feltöltött kép
Kiváló 2021. augusztus 12.családjával járt itt
Nagyon hangulatos kis hely és kiemelkedően kedves a személyzet. A vacsora során többször megkérdezték, hogy minden rendben van-e az ételekkel, figyeltek a vendégekre. Hagyományos, házias ételekkel lehet találkozni az étlapon, de valamilyen különleges formában. Minden nagyon finom volt és elégedetten távoztunk mind a négyen.
Zománc Bisztrócska Vászoly - EgyébZománc Bisztrócska Vászoly - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
Kiváló 2020. október 26.családjával járt itt
Nem tudom, hogy honnan ered az a mondás, hogy a sikerért meg kell küzdeni, de mi a Zománc Bisztrócskáért alaposan megszenvedtünk, de kezdem az elején. Mint minden nyáron, a kempingben most is előhalásztuk az Balaton parti étteremkalauzt és elolvasgattuk hol, melyik helyet, miért érdemes felkeresni. Így akadtunk egy cuki nevű helyre a Zománc Bisztrócskára.
Zománc Bisztrócska Vászoly - Étlap/itallapZománc Bisztrócska Vászoly - EgyébZománc Bisztrócska Vászoly - Étel/italZománc Bisztrócska Vászoly - Étel/italZománc Bisztrócska Vászoly - Étel/italZománc Bisztrócska Vászoly - Étlap/itallap
Kiváló 2019. szeptember 14.barátokkal járt itt
Egy gasztroműsor ajánlása alapján kerestük fel ezt a helyet, ebben az aprócska, de annál aranyosabb faluban. Az étterem a központban van. Szépen felújították, rendkívül barátságos, tetszetős. Mintha a nagymamához ugrottunk volna vasárnapi ebédre. A felszolgálók mosolygósak, segítőkészek voltak.
Zománc Bisztrócska Vászoly - Étel/italZománc Bisztrócska Vászoly - BelsőZománc Bisztrócska Vászoly - BelsőZománc Bisztrócska Vászoly - BelsőZománc Bisztrócska Vászoly - BelsőZománc Bisztrócska Vászoly - Étel/italZománc Bisztrócska Vászoly - Étel/italZománc Bisztrócska Vászoly - Étel/ital
Kiváló 2018. június 16.gyerekekkel járt itt
Régóta szemezek már az étteremmel. most egy tihanyi kirándulással egybe kötve mentünk ide ebédelni. igaz a választék nem túl nagy de szerintem simán lehet választani. ettünk levest fő ételt de sajnos desszert mán nem ment már az adagok igazán nagyok. a számla 5 főre 21 e ft. . . . . kiszolgálás kimondottan kellemes és figyelmes.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 25.családjával járt itt
Családi rendezvény miatt mentünk ez alkalommal.
Minden nagyon finom volt, de kezedenek az adagok látványosan kisebbek lenni, így az eddigi túlárazottságnak ez nem tesz jót.
Kedves a kiszolgálás, de lehet, hogy nem kellene ordító gyerekes családokat fogadni, mert a többivendég menekülni fog.
Kiváló 2017. augusztus 14.barátokkal járt itt
Baráti társasággal jártam ebben az étteremben, amely rendkívül hangulatos. Nagymamáink idejét idézi. Az ételek nagyon finomak, de nagyon drágák is. Nagyszerű a tálalás a kiszolgálás. Barátságosak a felszolgálók. Legnagyobb meglepetésünkre míg a megrendelt ételekre vártunk kis kóstolót hoztak tepertő krémet és kifli falatkákat ez is nagyon ízletes volt.