Marché Bistro (Alacska dél) Vecsés
2220 Vecsés, M0 (Hatvan irányában)

Marché Bistro (Alacska dél) Vecsés a térképen

Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 7.
Szomorúan állapítottam meg, hogy az amúgy is magas árakat tovább emelték. Ez nem a szokásos infláció mértékű, hanem pofátlanul magas. Örömhír, hogy a 100 forintos WC használat évek óta 100 forint. Rajtunk kívül senki nem volt csütörtökön fél kettőkor, azaz ebédidőben. Néhány ár: rétes 900 ft, kis csésze gulyásleves 1500 ft, grillkolbász 1900 ft.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Külföldön az autópályaéttermek közül kedvenceim a Marché éttermek. Tucatnyi helyre visszajárok. Most a reptérre menet megálltm az alacskai Marché-nál és megebédeltem. Bableves-sült kolbász-mustár-zsemle-kávé-alkoholmentes sör 3700 forintba került. Kissé húzós ár, bár ízlett az ebéd és jól is laktam vele. A WC bónt most is, mint mindig a shopban egy ásványvízbe számtották bele.
Tatabánya

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 4. - 4 látogató hasznosnak vélte
Milyen jó is a kamionsofőröknek - gondolhatnám- ha ilyen jó étteremben ehetnek. Egytálétel, készétel, salátabár, süteménybár, koktélkínálat. Egy babgulyás 1000 Ft, készétel is 1700, egy kávé 400, WC használat 100, de levásárolható! Az ételek kitálalása, szervírozása a vevő feladata, mint egy svédasztalnál. Bemondja a pénztárnál mit kér, fizet, és kimeri magának az egységtálba.

Legnépszerűbb csomagok Vecsésen és környékén
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 18.358,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.11. - 2020.12.31.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.09.01.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, 1 órás gyertyafényes privát wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.12.22.

Szállodák Vecsés környékén
Hotel Aquarell Vecsés
Tó Wellness Hotel Vecsés
City Hotel Unió  Vecsés
Aquarell nyár (min. 2 éj)
Augusztus 20 - hosszú hétvége (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

Marché Bistro (Alacska dél) VecsésX