Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés ★★★★

4,7
az 5 vecsési szállás közül
Négy csillagos szálloda, Borhotel, borpanzió, borkúria, stb...
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés
Hotel Stáció Wellness & Konferencia VecsésHotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés

Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés bemutatkozása

A Ferihegy Repülőtértől 5 percre, de mégis a zajos forgalomtól távol, csendes helyen épült a repülőtér első négycsillagos, 31 szobás szállodája, a Hotel Stáció.

A Hotel Stáció Wellness & Konferencia legnépszerűbb csomagjai

Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés - Pünkösdi Újjászületés (min. 2 éj)
Pünkösdi Újjászületés
05.16-21.
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés - Egy éjszakás kaland
Egy éjszakás kaland
2025.12.24-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. augusztus 4.a párjával járt itt
Most voltunk itt először. Nagyon kellemes a szálloda. Csodálatos a kerti rész , a benti elrendezés is tetszett. A szobánk is ízlésesen berendezve , kényelmesen elfértünk mi is ,a csomagjaink is. Részletes leírást találtunk a szobánkban mindenről-de segítőkész és udvarias volt a személyzet is . Az éttermi választék bőséges , sokszínű és finom !
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés - WellnessHotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés - Medence/kertHotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés - Külső kép
Kiváló 2014. július 21.a párjával járt itt
Másodszor voltunk az Önök szállodájában. Összességében jól éreztük magunkat, de azt elfogadhatatlannak tartjuk, hogy a szombati esküvő miatt lezárták a szálloda egy részét. Erről minket nem tájékoztattak, a komfort érzésünket ez jelentősen befolyásolta.
Kiváló 2014. április 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, a legjobban a medencét élvezték a gyerekek valamint hogy a lakosztályban a tusolóból is lehetett nézni a tv-t. :)
Nekem hiányzott egy kis játszótér, de mivel sokat esett az eső, így a gyerekek nem igényelték a szabadtéri játékot.
Összegészében nagyon kellemesen telt a pár nap, nagyon elégedettek voltunk mindennel, köszönjük mindenkinek a munkáját.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 18.a párjával járt itt
Tavaly tavasszal töltöttünk el egy hétvégét a párommal itt. Nagyon megfogott a mediterrán stílusban épült szálloda. A fogadtatás,tájékoztatás nagyon kedves volt. A szoba elegáns,tiszta és kényelmes. Jólesett az ajándék bonbon és a tévé bekapcsolásakor a névre szóló üdvözlet is!
Kiváló 2014. január 30.a párjával járt itt
A párommal töltöttük itt a szilvesztert és az Újév első napjait. A szobával meg voltunk elégedve. A bútorzat tetszetős, szilveszter lévén a szoba világítása is illett a hangulatunkhoz. Az ágynemű és a törülközők tiszták, a fürdőszoba is kifogástalan tisztaságú. A szoba falára azonban ráférne egy festés.
Kiváló 2013. október 24.a párjával járt itt
A szobák kényelmesek, az ágyak, ágynemű kiváló volt. A világítás kifogásolható, mennyezeti fény nincs, az olvasó lámpák gyengék és nem szolgálják a cált / inkább hangulat lámpák/. Az étkezésnél néha hiányos volt a pótlás ! /pl. süteménynél-amiből csak egy féle volt, hamar elfogyott/ Az ételek jó minőségüek voltak, de reggeli választék minden nap azonos volt.
Kiváló 2013. április 27.a párjával járt itt
2012. karácsonyi ünnepeket töltöttük a hotelben,szép és jó ajándék volt. Kellemes környezet,nyugalom,csend, tisztaság,remek ételek. Bőséges svédasztal, finom ízek,meleg és friss reggeli, változatos és az ünnephez illő vacsora. A wellnes is kifogástalan. Nem lelakott,modern és ízléses berendezés.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 119 feltöltött kép
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Tavaly nyáron voltunk a párommal itt ünnepeltük a 13.ik házassági évfordulónkat.Finom ételek Budapest közelsége jellemzi a szállodát.Külön kiemelném a wellness részleget, nagyon szép, tágas jól felszerelt.Jól lehet pihenni,pedig igen forgalmas a repülőtér közelsége miatt.Szivesen visszatérnénk.
Kiváló 2013. március 11.a párjával járt itt
Nagyon tágas, tiszta szoba, a berndezés nagyon stilusos. A fürdőszoba fantasztikus. A wellness részleg tökéletes. A medence sodálatos, kellemes hőmérsékletű. Minden tiszta, gondozott. Az étterem is szép, hangulatos. Az ételek választéka kielégítő. Izletes, vátozatos a felhozatal a svéd asztalon. A személyzet kedves, előzékeny. Nagyon újnak látszik minden.
Hotel Stáció Wellness & Konferencia válasza
Kedves Vendégünk!

Örömmel olvastam elégedett sorait, köszönjük szépen!

Reméljük egy másik időpontban is Vendégül láthatjuk Önt!

Szívélyes üdvözlettel:

Szakács Enikő Lili
2013. április 10., Szakács Enikő Lili, Hotel Stáció Wellness & Konferencia
Kiváló 2013. március 1.egyedül járt itt
A szoba – bár csak egyágyasat foglaltam- minden igényt kielégítö. Külön dícséret a jó ízlésröl árulkodó berendezésért. A szálloda egésze egy olyan képet ad, hogy ennek megtervezése, igényes kivitelezése gondos, elörelátó munka eredménye volt.
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés a térképen
2220 VecsésSzéchenyi u. 20.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 990 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád