István Étterem & Panzió Velence
2481 Velence, Templom köz 8-10.

István Étterem & Panzió Velence a térképen

István Étterem & Panzió Velence értékelése:

16. helyezett a 23 velencei étterem közül
443. helyezett Közép Dunántúlon - 770 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, asztalfoglalási lehetőség ...
Különtermek:
Pince terem - max. 30 fő
2000 Ft (kb. ár)
Dreher Classic

István Étterem & Panzió Velence bemutatkozása

Éttermünk & Panziónk a Velencei-tótól mindössze 500 méterre helyezkedik el. Éttermünk 1993 óta várja kedves vendégeinket, házias ízekkel, kedves kiszolgálással. 2010 szeptemberétől foglalkozunk előfizetéses menü elkészítésével és házhoz szállításával. Panziónk egy kisebb kültéri medencével és játszótérrel rendelkezik.

István Étterem & Panzió Velence képei

Szállások Velence városában
Wellness csomagok Velence városában

István Étterem & Panzió Velence vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 30.
Már több alkalommal is vacsoráztunk itt. Nagyon kellemes szép hely, az ételek nagyon finomak voltak. A kiszolgálás teljesen tökéletes, kedves, figyelmes.
Csak ajánlani tudom. Vásároltunk úgy is ételt, hogy odamentünk és megrendeltük. 20-25 perc várakozás után gyönyörűen becsomagolva már vihettük is a forró ételt.

mary-anna TOP szállásértékelő
2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezet, szép kerthelyiség, nagy előny, hogy még a kertben is tilos dohányozni ( a bagósok kiállhatnak szégyenszemre az utcára :) ). Az ételek túlzottan hagyományosak, nehezek, túl nagyok az adagok. Kánikulában könnyed, mediterrán ételeket fogyasztanánk szívesen. A vadas mártás olyan volt, mintha porból készítették volna,és annak ellenére, hogy nem keveset vártunk rá, épp hogy langyos volt.

Legnépszerűbb csomagok Velencén és környékén
Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 26.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, animációs programokkal, wellness-részleg használattal, kulturális és gyerekprogramokkal
2020.07.13. - 2020.08.30.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
2 nap/1 éjszaka 18.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.04.05. - 2020.06.14.

Szállodák Velence környékén
Royal Club Hotel Velence
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Velence
Szilveszter
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel

István Étterem & Panzió VelenceX