Tekergő Étterem & Motel Velence

Tekergő Étterem & Motel Velence
2481 Velence, Sukorói út 1.

Tekergő Étterem & Motel Velence a térképen

Visa, EC/MC
Dreher Classic

Tekergő Étterem & Motel Velence vélemények

2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Elvitelre rendeltem egy pizzát. Pizza rendelő [moderálva - a szerk.] oldalról, ami gyakorlatilag a Tekergő Éttermet jelenti.
Kifizettem a becsomagolt pizzát, és csak amikor később kinyitottam a dobozt, akkor láttam, hogy a pizza alja mindenhol égett volt!

Nem tudom, hogy engedheti meg magának egy étterem azt, hogy ilyen ételt eladjon!
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 18.
Nem sokszor fordult elő, hogy Budapesttől nem olyan messze megéheztem volna hazafelé. Ha már eljövök idáig, azt a pár kilométert már kibírom nyelés nélkül is. De most semmi nem hajtott, itthon nem tudtam semmiről, hát ide betévedtem. Egyszer régen, emlékszem, hogy megálltam valahol itt és felháborítóan drágának találtam a helyet. Talán ez volt az, talán nem.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 3.
Erre jártunk és kíváncsian kerestük, hogy hol lehet jókat enni-inni a környéken. A net az első 3 hely között jelölte meg. Ami felkeltette a kíváncsiságunkat az a "híres-neves hamburger" volt. És nem véletlenül az. ;-)A képek is nagyon csábítóak voltak, a kilátással és kommentekkel együtt. És ezek mind így valósultak meg szépen, sorban.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 26.
2017 júliusában az EFOTT ról haza felé fedeztük fel ezt a csodás panorámájú éttermet. A tömeg mellett teljesen kényelmesen elférve, gyors és kedves kiszolgálásban volt részünk és a pizza is tökéletes volt, bár kicsit drágán mérik de hát kint a tó parton mit várjunk? :)) a limonádé meg nagyon finomra sikerült :)
akár nyaralsz akár csak arra vezet utad térj be :)

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 3.
Egy helyi barátom javaslatára ugrottunk be ide - mivel a kedvenc velencei lángossütőnk aznap éppen szünnapot tartott. Az ételek minősége és mennyisége is kifogástalan volt, a látogatásunk után egy hónappal kapta meg a legjobb "útmenti burger" címet egy népszerű internetes portáltól. Tényleg nagyon finom. . .

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 8.
Sokszor járok be ebbe az étterembe kávézni mert nagyon szeretem a Segafredot. Most úgy alakult, hogy családommal Velencei korzóra jöttünk strandolni és ide jöttünk el vacsorázni. A kiszolgálás nagyon kedves, mint mindig. Sokféle étel ettünk, szezonális étlapról is választottunk. Minden nagyon finom volt! A gulyásleves ritka finom.

2013. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 14.
Véletlenül keveredtünk a Tekergő Motelhez. Egy halászcsárdát kerestünk a tó partján, de egy órás tekergés után sem sikerült megtalálni, és akkor a Tekergőhöz lyukadtunk ki. A gyerekek már nagyon éhesek voltak, ezért az étterem éjszakai (kevéske) választékából választottunk. Jó sok pénzért nagyon átlagos ételben volt részünk.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Alapvetően igyekszem kerülni az M7 vendéglátóhelyeit, de a Tekergő étterem - egyetlenként - bekerült az idei Gault Millau kalauzba, így gondoltam teszek egy próbát. Nem vagyok képzett tesztelő, ezért nem is bocsátkoznék részletes és hosszú ismertetésbe, lényeg a lényeg: kellemes miliő, remek kiszolgálás, kiváló ételek - a legjobb autópálya melletti étterem az országban!

2013. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2013. október 3.
Nem vagyok gourmet, csak egy üzletember, akinek egyik kedvenc étele a libamáj. Ettem már sokfélekêppen, mindenhogy ízlett, mert eddig sosem volt nyers! De itt! A halványrózsaszín véres pép úszkált a zsírban, nem akartam hinni a szememnek! Annyira éhes és ideges voltam, hogy magamba tuszkoltam, nem szóltam semmit! De most! Kedvem lenne visszamenni !

Legnépszerűbb csomagok Velencén és környékén
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázzsal, Sóklinika próbaalkalommal, vízsugaras masszázzsal, Dunamente kedvezménykártyával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.28.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 23.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Gastland M1 Hotel
Páty
2 nap/1 éjszaka 11.333 - 13.684,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.28. - 2020.12.31.
Fresh Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, welless-részleg használattal, késői kijelentkezéssel Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 59.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri programokkal, borkóstolással, tűzijátékkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.31. - 2021.01.03.
Hotel Gottwald
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.11.04. - 2020.12.22.
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 10.450,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.21. - 2020.12.30.
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.119,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
City Hotel Mátyás
2 nap/1 éjszaka 8.772 - 24.211,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2020.10.22. - 2021.01.15.
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.783,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.

Szállodák Velence környékén