Gólya Villapark Velence

2481 Velence, Kemping u. 6.

Gólya Villapark Velence a térképen

Gólya Villapark Velence értékelése:

5. helyezett a 9 velencei szállás közül
167. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Gólya Villapark Velence vélemények

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29.
Szép környezet tiszta rendezett , jól ,felszerelt konyha. A szobák tiszták , csak a két emeletes ágyas szoba kicsi , lehetne nagyobb, mert igy levegőtlen. Fürdőszobák szépek, tiszták. Mindenkinek tudom ajánlani aki csendes nyugalmas pihenésre vágyik. Az árak is barátságosak. Több család volt körbe kerülni a Velencei tavat, nagyon jól éreztük magunkat.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Interneten bukkantam rá a szállásra, és a leírás alapján nagy várakozással tekintettem az utazás elé! Nem kellett csalódnom. Már a recepciónál nagyon szívélyes fogadtatásban részesültünk, örültek nekünk és a kutyusunknak is. Az apartman nagyon kellemes, tiszta,van benne jól működő mosogatógép, dupla fürdőszoba, a fenti szinten 4 hálószoba.

Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, hétvégén borkóstoló jeggyel, kávé és tea fogyasztással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, korai érkezéssel, parkolással
Érvényes: 2021.03.15-ig

Szállodák Velence környékén