Gólya Villapark Velence

2481 Velence, Kemping u. 6.

Gólya Villapark Velence a térképen

Gólya Villapark Velence értékelése:

6. helyezett a 9 velencei szállás közül
168. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Gólya Villapark Velence vélemények

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29.
Szép környezet tiszta rendezett , jól ,felszerelt konyha. A szobák tiszták , csak a két emeletes ágyas szoba kicsi , lehetne nagyobb, mert igy levegőtlen. Fürdőszobák szépek, tiszták. Mindenkinek tudom ajánlani aki csendes nyugalmas pihenésre vágyik. Az árak is barátságosak. Több család volt körbe kerülni a Velencei tavat, nagyon jól éreztük magunkat.

mary-anna TOP szállásértékelő
2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Interneten bukkantam rá a szállásra, és a leírás alapján nagy várakozással tekintettem az utazás elé! Nem kellett csalódnom. Már a recepciónál nagyon szívélyes fogadtatásban részesültünk, örültek nekünk és a kutyusunknak is. Az apartman nagyon kellemes, tiszta,van benne jól működő mosogatógép, dupla fürdőszoba, a fenti szinten 4 hálószoba.

Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 26.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, animációs programokkal, wellness-részleg használattal, kulturális és gyerekprogramokkal
2020.07.13. - 2020.08.30.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
2 nap/1 éjszaka 18.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.14-ig

Szállodák Velence környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Szilveszter
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel

VelenceX