Dédi Vendégháza étterem Veresegyház
2112 Veresegyház, Fő út 82.

Dédi Vendégháza étterem Veresegyház a térképen

V 09:00-22:00
Visa
Borsodi Világos, Staropramen

Dédi Vendégháza étterem Veresegyház bemutatkozása

Vendégházunkat 2011-ben alapítottuk Veresegyház központjában. Az eltelt évekre visszatekintve és a jövőre gondolva egyaránt, elsődleges célunknak tartjuk hogy Vendégeink igényeit a lehető legnagyobb mértékben kielégítsük! Szeretnénk a kistérségben egyedülálló szolgáltatást nyújtani a vendéglátás területén. Ennek fényében építjük mindennapjainkat - hogy akár a napi étkezést tekintve, akár egy lebonyolítandó rendezvényre gondolva - kitűnő választásnak bizonyuljunk!

Dédi Vendégháza étterem Veresegyház képei

Dédi Vendégháza étterem Veresegyház vélemények

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
A családommal vacsoráztunk itt, egy hétvégi napon. A pincér megmutatta az asztalunkat aztán eltűnt. kb 15 percig nem láttuk. Mi kérdeztük meg, hogy rendelhetünk e italt. Rendeltünk, ételt is. Semmi különöset vagy különlegeset. Vártunk rá majd 1 órát, pedig nagyjából 20-25-en lehettünk az étteremben. Mondhatni kongott az ürességtől.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindenki ellenőrizze le tételesen a fogyasztást,mert "véletlenül"mást is kifizettetnek.
Sokadszor jártunk ott,nem szoktuk ellenőrizni a számlát...
Ki tudja,hogy hányszor vertek át minket néhány ezer forinttal!?!?

2040 hasznos szavazat
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Póni farmra vittük el a gyerekeket lovagolni, hazafelé a tóparti halas vendéglőben ismét nem sikerült ennünk, így Veresegyház központjába beérve az első lehetséges helyen leparkoltunk, Dédi Vendégháza előtt. A különteremben egy kisebb létszámú lakodalom zajlott, elég csendes és visszafogott hangulatban, mi a középső helyiségben kaptunk asztalt.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. október 14.
Ha egy étterembe vissza térek az abból az okból teszem mert ízlett . Na itt ha visszatértem 5 X akkor 5 X voltak más ízek. Ez nem is lett volna gond de ha az ember ezt építő kritikaként megpróbálta jelezni akkor meg en voltam a probléma . . . Sajnos a hal a fejétől bűzlik es itt ez be is bizonyosodott. Sorry a felszolgálóknak es dolgozóknak de ez igy van.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 7.
Nagyon kellemes kis étterem. A pincér figyelmes pontos és precíz. Az étlap áttekinthető. A parkolás jó. A főút közelsége kicsit zavaró Az ételek jó ízűek az italválaszték megfelelő a házi limonádé nagyszerű. Az adagok bőségesek. Nagyon kellemesen éreztük magunkat csak ajánlani tudom. A gyerekekkel ott étkezőket egy kis meglepetéssel is várják mi is megkaptuk.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos kis étterem! A kiszolgálás udvarias, gyors és profi. Isteni kacsát ettünk. A pincér nagyon figyelmes volt, külön jelezte, hogy pár perc és szervírozza az ételt, éppen tálalja a séf a kacsát. Az étlap nekünk nagyon tetszett, jól átgondolt és felépített. Nem 100 oldalas, de éppen ez benne a nagyszerű, látszik, hogy figyelmesen, a vendégek igényeihez igazodva állították össze.

2014. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. április 28. - 4 látogató hasznosnak vélte
Néhány alkalommal jártam az étteremben. A nem túl nagy kínálatú étlapról többféle ételt is próbáltunk és az a vélemény alakult ki bennem, hogy egy kellemes hangulatú, a kötelező ízvilágot hibátlanul hozó étterem, de nem mutatott semmi pluszt, amitől törzsvendég lehetnék. A felszolgálók udvariasak, de távolságtartóak, amit az étterem belső hangulata tud pótolni.

Legnépszerűbb csomagok Veresegyházon és környékén
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 14.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, limonádéval és desszerttel, wellness-részleg használattal, Medvepark belépőkkel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.27. - 2020.05.27.
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.27. - 2019.12.28.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, limonádé-délutánnal és aprósüteménnyel, sportos és szabadidős programokkal, könyvtár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.06.01. - 2019.06.30.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.101,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.01.02.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2019.05.27. - 2019.06.30.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.

Szállodák Veresegyházon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Veresegyház
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Dédi Vendégháza étterem VeresegyházX