Warthog

Warthog adatlapja

Kirándulni, főzni és kertészkedni szerető ember vagyok, párommal és három gyerkőcünkkel szoktunk felkerekedni és nézelődni majd jókat enni.
Ennyi gyerekkel csak autózom.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Gyorsbüfé-guru  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Nagyétkű
Regisztráció2014.04.28
Utoljára itt2016.10.12

Gyenge 2015. május 13.barátokkal járt itt
Nagymaroson a Hajókikötő mellett található a Maros étterem, amelynek minden adottsága meg lenne ahhoz, hogy valódi autentikus duna parti étteremmé válhasson, azaz van panoráma, egy gyönyörű folyó mellett, hajóforgalom, sétálóövezet, nagy terasz, formás épület. Baráti társasággal mentünk be, mivel egy folyó mellett adta magát egy finom halászlé elfogyasztása.
2014. április 28.barátokkal járt itt
Néhány alkalommal jártam az étteremben. A nem túl nagy kínálatú étlapról többféle ételt is próbáltunk és az a vélemény alakult ki bennem, hogy egy kellemes hangulatú, a kötelező ízvilágot hibátlanul hozó étterem, de nem mutatott semmi pluszt, amitől törzsvendég lehetnék.
Átlagos 2014. április 28.családjával járt itt
Családdal voltam két alkalommal a veresi "olasz" étteremben, mert ódák hegyeit hallottam zengeni róla. Szeretünk enni, szeretünk étterembe járni, ezért nem hagyhattuk ki. Főleg azután volt érdekes a látogatás, hogy előtte pár hónappal Olaszországban sikerült több klasszikus olasz étteremben is ennem párszor.