4,8

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Gyradiko Veresegyház vélemények

Kiváló 2017. augusztus 27.a párjával járt itt
A Pünkösdfürdőn lévő Gyradiko meglátogatása után fedeztük fel, hogy van Gyradiko Veresegyházán is. Mivel erre gyakrabban járunk, felkerestük ezt a helyet is. A görög hangulat teljesen adott volt, mivel szerintem volt olyan gatyarohasztó meleg, mint nyáron Görögországban, csak a tenger hiányzott. . .
Kiváló 2015. április 7.a párjával járt itt
Kétszer is voltunk már itt, de második alkalommal találtam csak rá a sajtgolyóra. Sajtos gyrostálat szerettem volna, mert én imádom a sajtokat, amihez lehet eszek. Ekkor ajánlották ezt a finomságot. Mégvsosem ettem ennyire finomat. A gyros is isteni finom volt. Mindenkinek ajánlom. Alig várom, hogy újra ehessek belőle. :)
Kiváló 2014. augusztus 7.a párjával járt itt
Férjemmel véletlenül találtunk rá, kellemes csalódás volt. Az étel nagyon finoman, görögösen volt elkészítve, tényleg felidézte görögországi utazásunk emlékét. Az ételeket helyben sütik, kicsit várni kell, de megéri. Rendelést is felvesznek.
Mi biztosan megyünk máskor is!
Egy kis görög zene szólhatna a háttérben, akkor még hangulatosabb lenne.
Kiváló 2014. április 28.gyerekekkel járt itt
Legjobb étel és a legjobb hangulat közel s távol :). Rendszeres visszatérők vagyunk itt. Érdemes a tulajdonosokra "hallgatni" és elfogadni az ajánlásokat, mert a Gyros-on kívül (ami nagyszerű) rengeteg más étel is csodás élménnyel gazdagít. . Időnként igazi autentikus görög zenés estét is tartanak, amely ugyancsak kihagyhatatlan élmény!
Gyradiko Veresegyház - Külső képGyradiko Veresegyház - Belső