Holdfény Étterem Veresegyház

Holdfény Étterem Veresegyház
Holdfény Étterem VeresegyházHoldfény Étterem Veresegyház
Holdfény Étterem VeresegyházHoldfény Étterem Veresegyház

Holdfény Étterem Veresegyház bemutatkozása

Budapesttől 18 km-re található a város egyik legkedveltebb gyöngyszeme. Éttermünk fő profilja esküvői rendezvények lebonyolítása.
Amennyiben ínyencségekre vágyik, séfünk elkápráztatja ételkölteményeinkkel. Árainkat, a vendéglátás felvirágoztatását figyelembe véve alacsonyan tartjuk, bízva abban, hogy legalább 1 hónapban egyszer minden ember vendégünk lehessen.

Libra Hotel Veresegyház - Romantikus kikapcsolódás
Romantikus kikapcsolódás
Libra Hotel Veresegyház

Holdfény Étterem Veresegyház vélemények

Átlagos 2016. december 18., csoporttal járt itt
előre lefoglalt születésnap,megrendelt menüvel. ujházi tyukhusleves furcsa ilattal köszi de ebből nem! gulyásleves fél tyuktojásnyi krumplidarabokkal és töménytelen mennyiségü sárgarépa kockával. bőségtál kőkemény épp hogy langyos husok a csirkenyárs mintha tegnapról maradt volna? Mexicóban ezért már fejbelőtték volna a szakácsot!
Kiváló 2016. augusztus 25., csoporttal járt itt
Egy esküvői vacsoravendég voltam, már a környezet elvarázsolt. A benti tavacska a halaival, teknőseivel érdekes hátteret adott a családi eseménynek. A gyerekjátszótér kimondottan jó ötlet. Bőséges és ínycsiklandó ételek vártak. Ilyen finom csülköt még életemben nem ettem. Gratuláció a séfnek! A kiszolgálás gyors, mindenre odafigyelnek. Bátran ajánlom esküvői helyszínek is!
2016. július 14.gyerekekkel járt itt
Kellem és nyugod helyen találhato étterem. Nem ma nyitott, már 5éve is ettünk itt akkor is jól főztek és most is. Az árak még elfogadhatóak, a pincérek segítőkészek, gyor és pontos kiszolgálás. A gyerekek élvezté a nagy teret -lent, fent, kint, bent, van kellemes és igen hangulatos terasz.
Holdfény Étterem Veresegyház - BelsőHoldfény Étterem Veresegyház - Étel/italHoldfény Étterem Veresegyház - MosdóHoldfény Étterem Veresegyház - BelsőHoldfény Étterem Veresegyház - BelsőHoldfény Étterem Veresegyház - BelsőHoldfény Étterem Veresegyház - BelsőHoldfény Étterem Veresegyház - Külső képHoldfény Étterem Veresegyház - BelsőHoldfény Étterem Veresegyház - BelsőHoldfény Étterem Veresegyház - BelsőHoldfény Étterem Veresegyház - BelsőHoldfény Étterem Veresegyház - BelsőHoldfény Étterem Veresegyház - BelsőHoldfény Étterem Veresegyház - Étel/ital
2015. június 2.gyerekekkel járt itt
Házassági évfordulonkat ünnepeltük a családdal. Finom és bőséges ételek nagy választékkal. Figyelmes kiszolgálás mindenre odafigyelnek. A különleges és hagyományos ételek is megtalálhatóak! Már töbször jártunk itt és biztosan ezután is ezt az éttermet fogjuk válsztani. Esküvön is voltunk már itt és mondhatom nagyon tetszett minden!
Szuper csapat várja az éhes vendégeket! Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2014. május 31.családjával járt itt
Kiváló étterem, nyugodt környezetben, remek kiszolgálással és finomabbnál finomabb ételekkel. Visszajáró vendégek vagyunk. Nagyon hangulatos étterem, kisgyermekes családok számára is ideális. Emberes adagokat szolgálnak fel, amit általában nem is sikerül elfogyasztanom, de elcsomagolják, így még másnap ebédre is marad belőle. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki erre jár érdemes betérnie! ! !
Kiváló 2014. április 28.családjával járt itt
Visszajáró vendég vagyok a "Holdfény"-ben. Családdal, társasággal, és sosem kellett csalódni. Az igazán különleges ételek hiányoznak az étlapról, de a széles ételkínálat minden eleme élvezhető és jóllakató. Ha csak egy sört akar inni az ember arra is teljesen alkalmas mind a kültéri rész, mind a teknősbékákkal ellátott kis belső tó melletti asztalok.
Holdfény Étterem Veresegyház a térképen
2112 VeresegyházLovász tér 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • billiárd, darts • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-K
zárva
Sze-Szo
V
magyar, nemzetközi
egzotikus fogások
Zene
Gépzene: könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Különtermek
Barlang terem - max. 120 fő