Marika Konyhája Veresegyház

Libra Hotel Veresegyház

Marika Konyhája Veresegyház vélemények

1947
2023. január 25.a párjával járt itt
Ebédidő lévén újra itt álltunk meg. Sokféle étel közül lehetett választani és mindhármunknak ízlett. A húslevesben kicsit túl sok volt a tészta, de az íze finom. A rántott hús is pont jó volt. Barátunk halat evettt zöldséggel, mind egy szálig elfogyasztotta, ízlett neki. Ami nem rugalmas megoldás, hogy a savanyús tálkát külön kell kérni, egyébként tetszik a hely.
Marika Konyhája Veresegyház - EgyébMarika Konyhája Veresegyház - EgyébMarika Konyhája Veresegyház - EgyébMarika Konyhája Veresegyház - EgyébMarika Konyhája Veresegyház - EgyébMarika Konyhája Veresegyház - EgyébMarika Konyhája Veresegyház - Egyéb
1947
2020. március 1.a párjával járt itt
Pestről haza felé megálltunk ebédelni. A menü jellegű étkezés minket nem zavart, mert már éhesek voltunk, és itt látszik mit kapunk és percek alatt fogyasztható is. A húsleves gazdag és bőséges volt, majd a pörkölt krumplival is rendben, én meg rántott halat kértem salátával, majd ittam egy kávét.
Gyenge 2019. december 10.barátokkal járt itt
Valamikor már jártam itt, és nem alakult ki bennem az a vágy, hogy újból eljöjjek. Viszont az utunk erre vitt, hát, gondoltam, talán most jobb lesz. Tévedtem. Szombat, aránylag hosszú sorba állás, nem nagyon tetszett a helység sem és elég sokat kellett várni a frissensültre. Zaj, ételszag.
Marika Konyhája Veresegyház - Külső képMarika Konyhája Veresegyház - Étlap/itallapMarika Konyhája Veresegyház - Külső képMarika Konyhája Veresegyház - Étlap/itallapMarika Konyhája Veresegyház - BelsőMarika Konyhája Veresegyház - Étel/italMarika Konyhája Veresegyház - Étel/ital
Kiváló 2017. augusztus 14.családjával járt itt
Nagyszeru, hazias izek es gyors, kedves kiszolgalas. Rendezveny helyszinnek is megfelelo, tagas nagy helyek es 2 kulonterem is van. Szombat delben van a legnagyobb tomeg de az is elviselheto. A fagylalthep amit nyaron helyeztek el, isteni fagyit ad. Mindenkinek ajanlani tudom aki Veresen jar. :)