Fura olasz

Trattoria al Forno VeresegyházTrattoria al Forno Veresegyház a térképen

Átlagos 2013. áprilisban, családjával járt ittÉrtékelt: 2014. április 28.
Családdal voltam két alkalommal a veresi "olasz" étteremben, mert ódák hegyeit hallottam zengeni róla.
Szeretünk enni, szeretünk étterembe járni, ezért nem hagyhattuk ki.
Főleg azután volt érdekes a látogatás, hogy előtte pár hónappal Olaszországban sikerült több klasszikus olasz étteremben is ennem párszor.
A berendezés, a hangulat hozza az elvárt minőséget, színvonalat. A kiszolgálás már olyan olaszos volt. 20 perc után keveredett oda hozzánk egy pincér, hogy mit is kérünk.. ha kettesben vagyunk párommal, talán még jó is.. de a gyerekek egy helyben ülő képessége korlátozott. Igaz hogy van játéksarok és kinti hinta. De ha odakísérjük a gyerekeket, akkor nehéz beszélgetni az éttermi asztalnál... Az ételre szintén sokat kellett várni. Már ott tartottunk, hogy akkor felállunk és átmegyünk máshova, mivel több mint egy óra után kaptuk meg amit kértünk. Az ételek finomak voltak, de nem hozták azt az olaszos ízvilágot, amivel Itáliában találkoztam, emiatt csalódás volt számomra. És még jól se laktam, azután se hogy a gyerekekét is megettem, mert nekik nem ízlett.
A számla láttán megint csalódás ért, mert a kisvárosi megszokott szinthez képest drágának ítéltem meg, főleg azután hogy semmi nagy durranást nem kaptam az ízvilággal.
Aki szereti az olaszos hangulatot, az olaszos szerű ételeket annak tudom ajánlani.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge

Trattoria al Forno további értékelései

2023.03.28a párjával
Kellemes hangulatú, jó minőségű alapanyagokból finom ételek készülnek. A felszolgálók kedvesek, bár kicsit sokat kell várni rájuk., és az ételekre is. Kevés a felszolgáló, vagy a konyhai személyzet....? Itt valóban "olaszosan " kell étkezni, nem kapkodni. Összességében jól éreztük magunkat, már...
2022.04.03a párjával
Sajnos az étlapon hirdetett pármai sonka csak az árban mutatkozott meg a pizzákon sima gépsonka volt. Sajt is csak nyomokban, íztelen nagyon messze van egy igazi olasz pizzától. Nem ajánlom senkinek!
2019.01.17gyerekekkel
Kedves és gyors rendelésfelvétel, kissé lassú kivitelezés. Jó ízű étel, árak középen Veresen. Hangulatos enteriőr és gyermekbarát. Ajánlott.
Libra Hotel Veresegyház - Romantikus kikapcsolódás
Romantikus kikapcsolódás