Trattoria al Forno Veresegyház

Libra Hotel Veresegyház

Trattoria al Forno Veresegyház vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Kiváló 2023. március 28.a párjával járt itt
Kellemes hangulatú, jó minőségű alapanyagokból finom ételek készülnek. A felszolgálók kedvesek, bár kicsit sokat kell várni rájuk., és az ételekre is. Kevés a felszolgáló, vagy a konyhai személyzet....?
Itt valóban "olaszosan " kell étkezni, nem kapkodni. Összességében jól éreztük magunkat, már többször voltunk ott.
Szörnyű 2022. április 3.a párjával járt itt
Sajnos az étlapon hirdetett pármai sonka csak az árban mutatkozott meg a pizzákon sima gépsonka volt. Sajt is csak nyomokban, íztelen nagyon messze van egy igazi olasz pizzától. Nem ajánlom senkinek!
2019. január 17.gyerekekkel járt itt
Kedves és gyors rendelésfelvétel, kissé lassú kivitelezés. Jó ízű étel, árak középen Veresen. Hangulatos enteriőr és gyermekbarát. Ajánlott.
Kiváló 2017. június 28.a párjával járt itt
Bár nem olcsó,mégis ez a kedvenc olasz éttermünk. 3 éve járunk ide és sosem csalódtunk még. Saját kemencéjüknek köszönhetően remek a pizzájuk. Talán a választék lehetne egy picivel nagyobb mert már végig ettük az étlapot. Nyáron különösen jó hangulatú kerthelysége van,zongoristával,játszótérrel,gyönyörű növényzettel,halas tóval.
Kiváló 2017. április 23.családjával járt itt
Már érkezéskor látszik, hogy a kert kialakítása mediterrán jellegű, rendezett. Vendég fogadás a bejáratnál helyhez vezetés kiváló, udvarias. (foglalás nélkül is) Felszolgálás minőségi, udvarias, határozott és egyértelmű. Az étek ránézésre is ínycsiklandó, ízei pompásak. Minőségi italok. Fizetés rendben. Összességében csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2016. december 30.a párjával járt itt
Az étterem egy hosszú udvar belső részén van, nyáron kerthelyiséggel, de a belső rész is nagyon hangulatos. A fatüzelésű kemence csábít a pizza rendelésére, és aki azt rendel, nem is bánja meg. Ugyanakkor érdemes kipróbálni az egyéb ételeket is, a levesek (paradicsomleves, vargányakrémleves), húsos ételek is nagyon finomak, nekem a kedvencem a bélszín vargányagombával, barna mártással, de kiválóak a halételek és a rizottók is.
Kiváló 2016. november 22.barátokkal járt itt
Ezt az éttermet az Ittjartam-ról választottam, mert a barátaimmal egy igazán jó „olaszos” étterembe akartam menni. Kicsit mindig tartok az idézőjeles olaszos helyektől, mert többnyire még a neveket is rosszul írják, az ételek pedig nem olaszosak. Ebben nem csalódtam, sőt, nem is vártam ennyire finoman kidolgozott, részletekre is gondot fordító étteremre egy vidéki kisvárosban.
Trattoria al Forno Veresegyház - BelsőTrattoria al Forno Veresegyház - Étel/italTrattoria al Forno Veresegyház - MosdóTrattoria al Forno Veresegyház - MosdóTrattoria al Forno Veresegyház - EgyébTrattoria al Forno Veresegyház - Külső képTrattoria al Forno Veresegyház - EgyébTrattoria al Forno Veresegyház - EgyébTrattoria al Forno Veresegyház - BelsőTrattoria al Forno Veresegyház - BelsőTrattoria al Forno Veresegyház - BelsőTrattoria al Forno Veresegyház - Étel/ital
Gyenge 2016. május 30.gyerekekkel járt itt
Tegnap a családdal együtt itt ebédeltünk. (4 felnőtt és egy 2,5 éves gyerek) Asztalt foglaltunk 3/4 12-re. Időben érkeztünk, talán mi voltunk az első vendégek. A pincér a rendelést 12. 00 előtt felvette. 3/4 1-kor (! ! majdnem egy órával a rendelés felvétele után! ! ! ) jelezte, hogy már készülnek a megrendelt pizzák.
Kiváló 2016. március 17.a párjával járt itt
Teljesen véletlenszerűen választottuk az éttermet. Annak ellenére hogy jelezték az érkezésünkkor, hogy egész nap telt ház volt és lehet, hogy megnő a várakozási idő, rendkívül gyors volt a kiszolgálás. Nagyon hangulatos az étterem, a kiszolgálás is megfelelő volt, tájékoztattak mindenről amiről kellett (pl.
Kiváló 2015. november 8.családjával járt itt
Legalább 20x jártam már itt. A minőség mindig kifogástalan volt. Finom a pizza, de a saltimbocca is remek. A spenótos gnocchi is az egyik kedvencem. A házi limonádéjukat is nagyon bírom :) Ja, és a mascarponés desszertjük utolérhetetlen. MIndenkinek ajánlom, aki szereti az olasz konyhát :)) Szuper hely :)