Fruu: Kikapcsolódós hétvégi kiruccanás párommal - Libra Hotel Veresegyház

Libra Hotel Veresegyház értékelése
1. helyezett a 4 veresegyházi szállás közül

Kikapcsolódós hétvégi kiruccanás párommal

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 22.
3 napot töltöttünk el itt a párommal nemrégiben, nagyon jól éreztük magunkat, mind a szállás, mind az étterem tökéletes volt, a 3 fogásos gyertyafényes vacsora nagyon finom volt, különösen a desszert. Nagyon kedves, segítőkész a személyzet. A privát wellness és a mazzsázs is nagyon jó kikapcsolódást jelentett számunkra. Ha később is tehetjük, biztosan ellátogatunk megint.

Szeretnéd követni Fruu felhasználót?    Igen

Libra Hotel Veresegyház
2112 Veresegyház
Csokonai u. 2-4.

2020. január 7.
Fantasztikus hangulatú, családias Szilveszteri buli volt, rendkivűl kedves, szolgálat kész személyzettel, és sok meglepetés szolgáltatással.

2019. július 2.
2 éjszakát töltöttünk el a hotelben,ajándék medveparki belépővel és egy órás pezsgős privát jakuzzival.Igen, olvasom másnál, hogy meredek a felfelé vezető lépcső, hangos az utcafront, vékonyak a falak és áthallatszanak dolgok......Ez mind igaz! Ám minket nem érintett ilyen érzékenyen a dolog, mi...

2019. május 25.
Egy éjszakát szerettünk volna eltölteni,a Libra Hotelben,hogy 700 km.-t ne egyfolytában kelljen megtennünk.Gondoltuk,egybekötjük a medvepark,és a gödöllői kastély meglátogatásával.A személyzet kedves,segítőkész,az alább említett negatív körülményekről sem tehetnek.A szobánk szépen berendezett,a...

Libra Hotel, Veresegyház kiemelt csomagajánlatai
 - Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-01-11 - 2021-09-01
 - Napi ár 2 vagy több főre
Érvényes: 2021-01-20 - 2022-01-20
 - Téli hóhullás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, választható masszázzsal, ajándék pezsgővel, privát wellness használattal, Medvepark belépővel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-01 - 2021-03-01