Péter2000: Kellemes kikapcsolódás a Libra Hotelben - Libra Hotel Veresegyház

Libra Hotel Veresegyház értékelése
1. helyezett a 4 veresegyházi szállás közül

Kellemes kikapcsolódás a Libra Hotelben

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 2.
Egy nagyon kellemes hétvégét sikerült eltölteni a Libra Hotelben. A Tavaszi csomagnak köszönhetően sok kupont be is tudtunk váltani a Hotelben. Félpanziós ellátás remek, hatalmas adagok, jó ízű ételek!
Kisgyermekes családoknak is ajánlom!
Szauna kifogástalan, jacuzzi kényelmes, akár 7-8 ember is elfér benne egyszerre.
Egy észrevétel: a recepciótól távol eső szobában a Wi-Fi nem működött valami oknál fogva, de akinek szüksége van rá szóljon érte. Nekünk nem kellett.

Köszönjük!

Szeretnéd követni Péter2000 felhasználót?    Igen

2019. április 9. - Libra Hotel válasza Péter2000 értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Igazán nagy örömünkre szolgál, hogy elégedetten távoztak tőlünk! Igyekszünk mindent megtenni a Vendégeink érdekeiben. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket a jövőben is!
Hódi Angelina (Libra Hotel)
Libra Hotel Veresegyház
2112 Veresegyház
Csokonai u. 2-4.

2019. július 2.
2 éjszakát töltöttünk el a hotelben,ajándék medveparki belépővel és egy órás pezsgős privát jakuzzival.Igen, olvasom másnál, hogy meredek a felfelé vezető lépcső, hangos az utcafront, vékonyak a falak és áthallatszanak dolgok......Ez mind igaz! Ám minket nem érintett ilyen érzékenyen a dolog, mi...

2019. május 25.
Egy éjszakát szerettünk volna eltölteni,a Libra Hotelben,hogy 700 km.-t ne egyfolytában kelljen megtennünk.Gondoltuk,egybekötjük a medvepark,és a gödöllői kastély meglátogatásával.A személyzet kedves,segítőkész,az alább említett negatív körülményekről sem tehetnek.A szobánk szépen berendezett,a...

2019. január 9.
Szilveszteri csomagajánlat keretében töltöttünk 4 nap/3 éjszakát hotelban. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet 5*, a recepción dolgozók kedvesek, bármilyen kérdésre szívesen felelnek, segítőkészek. A nagy pörgés ellenére egy mosolyuk mindig volt számunkra. Az étteremben felszolgáló...

Libra Hotel, Veresegyház kiemelt csomagajánlatai
 - Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2019-12-20
 - Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 18.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, karácsonyi meglepetéssel, közös karácsonyfa díszítéssel, Medvefarm belépőkkel, masszázzsal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Meghitt karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, ünnepi gálavacsorával, karácsonyi meglepetéssel, közös karácsonyfa díszítéssel és filmvetítéssel, veresegyházi Medvefarm belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-26