Emese65: Csalódás - Libra Hotel Veresegyház

Libra Hotel Veresegyház értékelése
1. helyezett a 4 veresegyházi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Csalódás

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy éjszakát szerettünk volna eltölteni,a Libra Hotelben,hogy 700 km.-t ne egyfolytában kelljen megtennünk.Gondoltuk,egybekötjük a medvepark,és a gödöllői kastély meglátogatásával.A személyzet kedves,segítőkész,az alább említett negatív körülményekről sem tehetnek.A szobánk szépen berendezett,a tisztaság is kiváló volt. Ablakunkkal szemben a postahivatal hátsó bejárata,ahol a postás autók ki-be jártak,nagy kapucsörömpölés közepette.Gondoltuk péntek este lévén egyszer majd csak bezárnak....A második pofon akkor ért bennünket,amikor szembesültünk vele,hogy a szomszéd szobából minden áthallatszik,úgy,mintha egy légtérben lettünk volna.A beszélgetés,a telefonon kapott üzenetek,a tv műsor,hát meg egyéb hangok......amit nyilvános felület lévén itt most nem írnék le.Valószínűleg gipszkarton a válaszfal.Előttem már más hozzászólók is leírták,hogy a szállodába egy meredek csigalépcsőn lehet felmenni,így akinek már nem fiatal a térde,az nehezen tud felmászni.A szomszédból áthallatszó hangoskodás miatt,mivel nem ajánlottak fel másik szobát,összepakoltunk és indultunk haza.Gödöllő és medvepark majd legközelebb..... A teljes árat kifizették velünk,egyedül az el nem fogyasztott reggelinkre vontak le 2000 Ft.-ot

Ennyire tetszett: Átlagos
Személyzet:
Étkezés: Átlagos

Szeretnéd követni Emese65 felhasználót?    Igen

Libra Hotel Veresegyház
2112 Veresegyház
Csokonai u. 2-4.

2020. január 7.
Fantasztikus hangulatú, családias Szilveszteri buli volt, rendkivűl kedves, szolgálat kész személyzettel, és sok meglepetés szolgáltatással.

2019. július 2.
2 éjszakát töltöttünk el a hotelben,ajándék medveparki belépővel és egy órás pezsgős privát jakuzzival.Igen, olvasom másnál, hogy meredek a felfelé vezető lépcső, hangos az utcafront, vékonyak a falak és áthallatszanak dolgok......Ez mind igaz! Ám minket nem érintett ilyen érzékenyen a dolog, mi...

2019. április 2.
Egy nagyon kellemes hétvégét sikerült eltölteni a Libra Hotelben. A Tavaszi csomagnak köszönhetően sok kupont be is tudtunk váltani a Hotelben. Félpanziós ellátás remek, hatalmas adagok, jó ízű ételek! Kisgyermekes családoknak is ajánlom! Szauna kifogástalan, jacuzzi kényelmes, akár 7-8 ember...

Libra Hotel, Veresegyház kiemelt csomagajánlatai
 - Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-01-11 - 2021-09-01
 - Napi ár 2 vagy több főre
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021-01-24 - 2022-01-24
 - Téli hóhullás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, választható masszázzsal, ajándék pezsgővel, privát wellness használattal, Medvepark belépővel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-01 - 2021-03-01