kanna: Élmény - Zöld Disznó Bisztró Verőce

3. helyezett az 5 verőcei étterem közül

Élmény

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 27. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nem rég újították fel a Duna partján az un. „kikötői késdobálót”, nagyon tiszta, a maga egyszerű modernségével hangulatos. A kiszolgálás kifogástalan, a szakács házi ízeket varázsol a tányérba nap, mint nap, a legváltozatosabb menűk formájában is! A hely adottsága egy édes, hanglatos terasz, mediterrán jelleggel...na, és a Duna közelségével. Fontos, hogy ezt az árakba nem épíették bele, mint pl. Nagymaroson a Duna partján lévő teraszos étterem árlapján tapasztalhattuk.
Mindenkinek nagyon sok szeretettel ajánljuk Őket hétköznap és hétvégén is!

Ételek / Italok: Kiváló

Szeretnéd követni kanna felhasználót?    Igen

2621 Verôce
Árpád út 2.

2019. július 26.
Kerékpártúra közben fedeztük fel ezt az éttermet, mivel a főúton van, épp útba esett és bár nem tudtunk semmit róla, de nagyon éhesek voltunk betértünk egyet ebédelni. Mivel hétköznap voltunk ott, volt választható menü, amit azon nyomban megkaptunk. Az étterem tálcás rendszerrel működik, a...