2621 Verőce, Árpád út 2.

Szállások Verôce városában
Wellness csomagok Verôce városában

Zöld Disznó Bisztró Verőce vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
Kerékpártúra közben fedeztük fel ezt az éttermet, mivel a főúton van, épp útba esett és bár nem tudtunk semmit róla, de nagyon éhesek voltunk betértünk egyet ebédelni. Mivel hétköznap voltunk ott, volt választható menü, amit azon nyomban megkaptunk. Az étterem tálcás rendszerrel működik, a pultnál odaadják az ételt és az italt.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Átutazóban voltunk Verőcén. Találomra választottuk a helyet, nem mindennapi neve kíváncsivá tett bennünket, gondoltuk, kipróbáljuk. Bár ne tettük volna! Az étlap eléggé olvashatatlan, bár az ételek megnevezése tetszett, szépen meg volt fogalmazva. A túlságosan kacskaringós betűtípust lecserélném. Egyébként szimpatikusnak tűnt minden, a pincérnő kedves volt.

2016. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
2 munka között átutazóban találtuk a helyet - semmilyen infonk nem volt, Kismaros nem tetszett, Verőcén a sok közül egyet választottunk. Jól jártunk! A pincérlány a végletekig udvarias (néha már túlzottan az:), a hely bent klímás,kellemes, kint gyönyörű és a foglalt asztalok után/mellett is sikerült leülnünk a terasz szélén, a tökéletes panoráma mellett.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem rég újították fel a Duna partján az un. „kikötői késdobálót”, nagyon tiszta, a maga egyszerű modernségével hangulatos. A kiszolgálás kifogástalan, a szakács házi ízeket varázsol a tányérba nap, mint nap, a legváltozatosabb menűk formájában is! A hely adottsága egy édes, hanglatos terasz, mediterrán jelleggel. . . na, és a Duna közelségével.

Legnépszerűbb csomagok Verőcén és környékén
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 18.288,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2020.12.30.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 14.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, igénybevehető játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.02.29.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.03.31.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.24.

Szállodák Verőce környékén
Libra Hotel Verőce
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Verőce
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Verőce
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Zöld Disznó Bisztró VerőceX