2621 Verőce, Árpád út 2.

Szállások Verôce városában
Wellness csomagok Verôce városában

Zöld Disznó Bisztró Verőce vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
Kerékpártúra közben fedeztük fel ezt az éttermet, mivel a főúton van, épp útba esett és bár nem tudtunk semmit róla, de nagyon éhesek voltunk betértünk egyet ebédelni. Mivel hétköznap voltunk ott, volt választható menü, amit azon nyomban megkaptunk. Az étterem tálcás rendszerrel működik, a pultnál odaadják az ételt és az italt.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Átutazóban voltunk Verőcén. Találomra választottuk a helyet, nem mindennapi neve kíváncsivá tett bennünket, gondoltuk, kipróbáljuk. Bár ne tettük volna! Az étlap eléggé olvashatatlan, bár az ételek megnevezése tetszett, szépen meg volt fogalmazva. A túlságosan kacskaringós betűtípust lecserélném. Egyébként szimpatikusnak tűnt minden, a pincérnő kedves volt.

Chubakka TOP szállásértékelő
Chubakka TOP étteremértékelő
2016. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
2 munka között átutazóban találtuk a helyet - semmilyen infonk nem volt, Kismaros nem tetszett, Verőcén a sok közül egyet választottunk. Jól jártunk! A pincérlány a végletekig udvarias (néha már túlzottan az:), a hely bent klímás,kellemes, kint gyönyörű és a foglalt asztalok után/mellett is sikerült leülnünk a terasz szélén, a tökéletes panoráma mellett.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem rég újították fel a Duna partján az un. „kikötői késdobálót”, nagyon tiszta, a maga egyszerű modernségével hangulatos. A kiszolgálás kifogástalan, a szakács házi ízeket varázsol a tányérba nap, mint nap, a legváltozatosabb menűk formájában is! A hely adottsága egy édes, hanglatos terasz, mediterrán jelleggel. . . na, és a Duna közelségével.

Legnépszerűbb csomagok Verőcén és környékén
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellnessrészleg használattal, kedvezményes masszázzsal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással
2021.05.01. - 2021.12.20.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.074 - 32.149,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2022.10.31.
Boutique Residence Budapest
3 nap/2 éjszaka 21.831,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2023.01.04.
Bazilika alatti Panzió
2021.06.23. - 2022.06.23.

Szállodák Verőce környékén
Tó Wellness Hotel Verőce
Portobello Hotel Verőce
A családbarát Portobello Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a Kis-Duna partján...
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Wellness pihenés félpanzióval (1 éjtől)

Zöld Disznó Bisztró VerőceX