Verőce

Verőce
Verőce - Gorka Géza KerámiamúzeumVerőce
VerőceVerőce

Verőce bemutatása

A Pest megyei település a Duna bal partján helyezkedik el, Vác és Szob között. A település elejétől könnyed sétára nyílik lehetőségünk a Duna vonalát követve a parton. A partot már a kezdetektől fogva magas támfallal védték a Duna szeszélyétől, melyet Ybl Miklós tervezett.

Verőce és környéke legfrissebb értékelései

2023.10.02a párjával
Nagyon szép kilátás, jó kaják. A dunapart sétálásra, illetve furdésre is alkalmas a duna. Innen gyönyörű kilátás nyílik a túlsó partra. A duna vize kicsit hideg és hírtelen mélyül.
2023.07.09a párjával
Itt jártunk a párommal esküvői vacsorán ,kedvesek udvariasak a felszolgálók, a vacsora kiváló volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek s bízom benne hogy még járunk ott a párommal máskor is.
2023.05.29a párjával
Ha a Börzsönyben túrázunk, itt meg-meg szoktunk állni. Én kizárólag pisztrángot szoktam enni, a férjem meg mikor mit, mert nem szereti a halat. A Pisztráng isteni, ezt leszögezhetem, finom fokhagymás ropogós kéreg, rendesen átsütve. Számomra tökéletes, nekem ettől jobbat nem is lehetne...

Verőce és környéke kedvelt szállásai

Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
03.22-12.20.
Szépia Hotel Zsámbék
05.24-12.22.
03.01-06.16.
Kirándulnál Verőce környékén?
Nézd meg válogatásunkat a környékről!
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Verőce és környékén

Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház EsztergomHotel Adalbert - Szent Tamás Ház, EsztergomCsomagok már 15.750 Ft/fő/éj ártól
8 értékelés
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom EsztergomPortobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom, EsztergomCsomagok már 21.900 Ft/fő/éj ártól
186 értékelés
Hotel Stáció Wellness & Konferencia VecsésHotel Stáció Wellness & Konferencia, VecsésCsomagok már 22.475 Ft/fő/éj ártól
70 értékelés
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád, VisegrádCsomagok már 25.070 Ft/fő/éj ártól
132 értékelés