Krisztina Cukrászda Vértessomló

Szépia Hotel Zsámbék

Krisztina Cukrászda Vértessomló vélemények

2055
Átlagos 2022. június 5.a párjával járt itt
Várgesztesről leereszkedvén nagyon jólesett volna már valami ital, hideg, vagy kávé vagy valami. . . és pont megtaláltuk a Krisztina cukrászdát, jókor volt jó helyen. Egyébként biztos jó hely, gondoltam, mert még parkolni sem lehet előtte, minden parkolója foglalt, így aztán egy mellékutcába kellett menni 200 méterrel arrébb.
Krisztina Cukrászda Vértessomló - Külső képKrisztina Cukrászda Vértessomló - EgyébKrisztina Cukrászda Vértessomló - Étel/italKrisztina Cukrászda Vértessomló - Étel/italKrisztina Cukrászda Vértessomló - Étel/italKrisztina Cukrászda Vértessomló - Étel/italKrisztina Cukrászda Vértessomló - Belső
Kiváló 2018. január 17.gyerekekkel járt itt
Kicsit kirándultunk és ide is betértünk. Lám, egy vidéki faluban is lehet ötcsillagos cukrászdát üzemeltetni kitűnő cukrászokkal. Van itt minden fajta sütemény és torta: normál, cukormentes, paleo. Még meggysör is kapható. Karácsonyra nem is kellett sütnünk semmit, mind bevállalták.
Krisztina Cukrászda Vértessomló - BelsőKrisztina Cukrászda Vértessomló - Belső