Hajni_Bp: Kellemes, nyugodt környezetben finom ételek :) - Elefánt Étterem Veszprém

Elefánt Étterem Veszprém értékelése
16. helyezett a 87 veszprémi étterem közül

Kellemes, nyugodt környezetben finom ételek :)

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Kellemes, hangulatos hely, finom ételek! A kiszolgálás gyors és kedves! Teljesen meg voltunk elégedve. Mi nem veszprémiek vagyunk, így most jártunk ott először és véletlenül botlottunk ebbe az étterembe. Nagyon meleg volt, de az étterem teraszán a fák és a napernyők alatt egy remek ebédet fogyaszthattunk el. Köszönjük szépen!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni Hajni_Bp felhasználót?    Igen

8200 Veszprém
Óváros tér 6

2019. szeptember 2.
Idén júniusban a Spartan futam után jöttünk ide enni egy bőségeset. A Hamburger nagyon finom laktató volt és a kumpli is finom volt. A borjú bécsi krumpli salátával borzasztó volt. A hús mócsingos a saláta tele rakva friss kaporral, amire nem számít az ember egy krumpli salátánál, ha tudom nem...

2019. május 5.
Nagyon kellemes, hangulatos hely kedves gyors kiszolgálás finom étel. Csak ajánlani tudom.