8200 Veszprém, Óváros tér 6

Szállások Veszprém városában
Wellness csomagok Veszprém városában

Elefánt Étterem Veszprém vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
Idén júniusban a Spartan futam után jöttünk ide enni egy bőségeset. A Hamburger nagyon finom laktató volt és a kumpli is finom volt. A borjú bécsi krumpli salátával borzasztó volt. A hús mócsingos a saláta tele rakva friss kaporral, amire nem számít az ember egy krumpli salátánál, ha tudom nem azt rendelek. A Limonádé finom volt.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 5.
Nagyon kellemes, hangulatos hely kedves gyors kiszolgálás finom étel. Csak ajánlani tudom.
Zirc

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Úgy másfél éve írtam az Elefánt étteremről egy dícsérő bejegyzést és most megint írok. Kisgyerekes vendégeinket hívtuk meg a vár látogatása után egy kávé-süti "kombóra". Aztán megtörtént,, hogy a kislány beleharapott a pohárba, melynek letört egy darabja. Hála az égnek semmi komolyabb baj, vagy sérülés nem történt. Fizetéskor becsületesen jelentettük a malőrt .
Zirc

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 15.
Veszprémben a vár bejáratánál található ez a kis étterem. Azt hiszem jogosan vannak ők ezen a helyen, hiszen még a túrisztikailag gyenge januárban is majdnem teltház volt. Kedves mosolygós felszolgálók, normál várakozási idő, finom ételek. A borok egy temperáló hűtőben várakoznak. Kristálytiszta vízű akvárium, dísztárgyak teszik otthonossá a helyet.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 27.
Múlt pénteken, az állatkert utàn tértünk be ebbe az étterembe. Nem bíztuk a véletlenre, előtte elolvastuk a véleményeket, amelyek ha jól emlékszem ,egy-két kivétellel 5 * -ra értékelték ezt a helyet. Azt kell mondjam, hogy a kisebbséghez tudok csak csatlakozni. A hely kellemes, tiszta, de az étel egytől egyig ízetlen. Nem nagyon rossz, de cseppet sem jó.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az étterem elhelyezkedése kiváló - nyáron a kihelyezett asztaloknál kellemes volt a kilátás és a (Veszprémben ugyebár) lengedező szellő. A belső hangulatos, de az épület jellegéből adódóan kis teret maximálisan kihasználták. A mellékhelyiség kifejezetten szűkös. Az ételeket leginkább mediterrán jellegűnek titulálnám, a pizza vékony olasz, gazdag feltétekkel, de inkább a tésztaételekből választanék legközelebb.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikus hely. Nagyon barátságos a kiszolgálás és rendkívül finomak az ételek! Minden nagyon ízlett nekünk - grillfűszeres csirkemell salátával, bőrén sült lazac grillzöldségekkel és jázmin rizzsel, négysajtszószos gnocchi, almáspite - és az árak, bár nem alacsonyak, de ilyen minőségért teljesen vállalhatóak. Visszatérünk még szerintem!

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes, hangulatos hely, finom ételek! A kiszolgálás gyors és kedves! Teljesen meg voltunk elégedve. Mi nem veszprémiek vagyunk, így most jártunk ott először és véletlenül botlottunk ebbe az étterembe. Nagyon meleg volt, de az étterem teraszán a fák és a napernyők alatt egy remek ebédet fogyaszthattunk el. Köszönjük szépen!

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2014. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 25.
Nagyon szeretem ezt az éttermet. Hangulatos, nagyon jó helyen van, a Vár lábánál. Az ételek nagyon finomak, gusztusosan vannak tálalva. Többször ettem már náluk Gnocchit, különböző módon elkészítve, sosem csalódtam, nagyon ízlett minden ízben. És az a Panna Cotta desszertként, már kinézetre is egy remekmű volt.

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Röviden és tömören:szuper! Az Óváros tér szíveben a Vár lábánál egy hangulatos kis étteremre leltünk,tavasszal gyönyörű virágokkal borított teraszán nagyon finomat ebédeltünk,gyors és kedves kiszolgálással! Az ételek finomak és bőségesek voltak. Délután megkóstoltuk finom és díszes fagylatjukat is, amivel szintén nagyon meg voltunk elégedve. . . .

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
2020.10.21. - 2020.12.31.
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
3 nap/2 éjszaka 14.405,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.21. - 2022.01.02.
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 20.953 - 43.350,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2021.04.22. - 2021.09.01.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2020.10.23. - 2021.10.23.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2020.10.22. - 2021.10.23.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes fürdőbelépő vásárlási lehetőséggel, Bory-vár belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.24. - 2021.01.31.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
2020.11.01. - 2021.10.23.
Hotel Halászkert
Badacsony
5 nap/4 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.12.22.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 7.500,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.
Hotel Villa Classica
Pápa
4 nap/3 éjszaka 27.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.09. - 2021.12.30.
Hotel Magyar Király
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna és fitneszterem használattal, karácsonyi vacsorával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.

Szállodák Veszprém környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Veszprém
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Novemberi lustálkodás (min. 2 éj)
Adventi hétvége (min. 2 éj)

Elefánt Étterem VeszprémX