Fészek Söröző Veszprém

a 92 veszprémi étterem közül
söröző
Fészek Söröző Veszprém
Fészek Söröző VeszprémFészek Söröző Veszprém

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hotel Historia Malomkert Veszprém
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Fészek Söröző Veszprém vélemények

Szörnyű 2016. augusztus 4.a párjával járt itt
Bementunk baratnommel ebedelni kihoztak az etlapot ,en cigánypecsenyet kertem parom pedig rantotthúst evett. . Mikor megkaptam az etelt lattam h 1 db hus volt 4-5 db krokettel (ez volt a nagyadag) mikor meglattam h petrezselymes hust kaptam ciganypecsenye helyett azt a valaszt kaptam elfogyott sajnos. . . hmmmmm minõsithetetlennek tartom. .
Szörnyű 2015. augusztus 17.barátokkal járt itt
Lassú kiszolgálás, koszos evőeszköz. . . Az ételek minősithetetlenek. . . (pizza nyers, tócsni nyers, velős pirítós uszik az olajban és a paprikában. . . ) a mellékhelységnél még a fesztiválok ,,mobil,, mellekhelysége is jobb! ! ! Kis Vendéglőnek titulálják magukat, de inkább csak egy fröccsöző! Annak tökéletes lenne!
Fészek Söröző Veszprém - Étel/italFészek Söröző Veszprém - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 27.a párjával járt itt
A hely a belvárosban van, egy ír kocsmával szemben. Csak kirándulók voltunk Veszprémben, így az árak alapján inkább a Fészekbe ültünk be :) a teraszon ültünk le, de mivel nem volt sok pincér, kint nagyon lassú volt a kiszolgálás. Mivel elkezdett csöpögni az eső, és felettünk pont nem volt ernyő, lementünk a bár részbe.
Fészek Söröző Veszprém - Étel/ital