Lucerna77: Óriási választék, óriási ételadagok jó áron - Kebab Bár Veszprém

Kebab Bár Veszprém értékelése
33. helyezett a 81 veszprémi étterem közül

Óriási választék, óriási ételadagok jó áron

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 29.
A Kebab Bárnak nagyon nagy a forgalma, ezért mindig minden friss. A választék óriási, rengetegféle kebab, hamburger, pizza és más meleg étel közül lehet választani. A desszertjeik is jók, és Veszprémben ők kínálnak mindent a legkedvezőbb árakon. Ráadásul az adagok hatalmasak.
A pincérek közvetlenek, és ha éppen nem hiányzik egy szakács, ahogy az előző kommentben írták, akkor bizony elég gyors a kiszolgálás. Mindenkinek jó szívvel ajánlom.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Lucerna77 felhasználót?    Igen

8200 Veszprém
Görgey Artúr u. 1.

2020. október 18.
A leves hideg volt, és a hasáb felmelegített. Vannak jó ételek, de minőségben leromlott a hely. Sajnálom, mert régebben szívesen jártunk oda, így soha többet. Ezért az árért vannak sokkal jobb éttermek is a városban.

2019. december 2.
Környéken járva,előre eltervezve,gondoltuk beszaladunk egy óra alatt megebédelünk és még marad fél óránk soppingolni is.Másfél órát töltöttünk az étteremben, ebből 15 perc alatt kellett elfogyasztanunk a zóna adagos ételt. Utánunk érkezők nemcsak hogy előbb megkapták, de még meg is ették mire mi...