Kebab Bár Veszprém
8200 Veszprém, Görgey Artúr u. 1.

Kebab Bár Veszprém a térképen

Szállások Veszprém városában
Wellness csomagok Veszprém városában

Kebab Bár Veszprém vélemények

Mobilról küldte. | 2020. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 18.
A leves hideg volt, és a hasáb felmelegített. Vannak jó ételek, de minőségben leromlott a hely. Sajnálom, mert régebben szívesen jártunk oda, így soha többet. Ezért az árért vannak sokkal jobb éttermek is a városban.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 2.
Környéken járva,előre eltervezve,gondoltuk beszaladunk egy óra alatt megebédelünk és még marad fél óránk soppingolni is.Másfél órát töltöttünk az étteremben, ebből 15 perc alatt kellett elfogyasztanunk a zóna adagos ételt. Utánunk érkezők nemcsak hogy előbb megkapták, de még meg is ették mire mi is megkaptuk a mi adagunkat. Itt utoljára jártunk!!!

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 29.
A Kebab Bárnak nagyon nagy a forgalma, ezért mindig minden friss. A választék óriási, rengetegféle kebab, hamburger, pizza és más meleg étel közül lehet választani. A desszertjeik is jók, és Veszprémben ők kínálnak mindent a legkedvezőbb árakon. Ráadásul az adagok hatalmasak. A pincérek közvetlenek, és ha éppen nem hiányzik egy szakács, ahogy az előző kommentben írták, akkor bizony elég gyors a kiszolgálás.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 10.
Meglátogattuk a Kebab bárt. Feleslegesnek tartottuk asztalt foglalni, így fél kettőre odamentünk. A bejárati ajtón ott virított a "Szakácsot keresünk" tábla. Abban bízva, hogy ma még azért van, hát bementünk. Annyira teltház volt, hogy csak a söntés mellett kaptunk egy asztalt. Itt viszont hallottuk az összes telefonbeszélgetést és vendégreklamációt.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 14.220 - 15.210,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2021.02.04. - 2021.12.20.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2021.06.24. - 2022.06.24.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 15.400 - 28.047,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, heti két alkalommal zenés-táncos esttel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.16. - 2021.09.02.
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyümölcskosár bekészítéssel, kerékpár használattal
2020.08.18. - 2021.12.31.

Szállodák Veszprém környékén
Holiday Hotel Csopak Veszprém
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Veszprém
Hotel Wellamarin Veszprém
Senior ajánlat (min. 3 éj)
SunGarden Vakáció (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (min. 4 éj)

Kebab Bár VeszprémX