Lucifer Pizzéria Veszprém

pizzéria
Lucifer Pizzéria Veszprém
Lucifer Pizzéria VeszprémLucifer Pizzéria Veszprém
Lucifer Pizzéria VeszprémLucifer Pizzéria Veszprém

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Lucifer Pizzéria Veszprém vélemények

Gyenge 2024. március 19.családjával járt itt
Irreálisan drága lett. Magas, sőt mondhatni horror árakkal dolgoznak, pedig a pizzéria nem a belvárosban van. Parkolóhely is alig van előtte 3-4, jó messze tudtunk csak leparkolni. Ami a pizzákat illeti, a feltéteken meg elkezdtek rendesen spórolni, már nem az van rajtuk, amit az ember megszokott. Szomorú, hogy ez a helyzet.
Kiváló 2018. augusztus 10.egyedül járt itt
A sors úgy hozta, hogy egyedül kellett megoldanom egy hétköznapi ebédemet. Nem az én stílusom pizzériába járni (pláne rendelni), de most egy erős késztetést éreztem, hogy oda menjek. Még étlapot sem kértem, hiszen ismerem a "mindent bele" pizzájukat, a Lucifer II-t. Annak ellenére, hogy kevés vendég volt, bizony eltartott egy darabig mire kihozták. Gazdag volt és finom, a sör pedig jó hideg.
Lucifer Pizzéria Veszprém - Külső képLucifer Pizzéria Veszprém - Étel/italLucifer Pizzéria Veszprém - Külső képLucifer Pizzéria Veszprém - BelsőLucifer Pizzéria Veszprém - BelsőLucifer Pizzéria Veszprém - BelsőLucifer Pizzéria Veszprém - Étel/italLucifer Pizzéria Veszprém - Étel/italLucifer Pizzéria Veszprém - Étel/italLucifer Pizzéria Veszprém - Étel/italLucifer Pizzéria Veszprém - Étel/italLucifer Pizzéria Veszprém - Étel/italLucifer Pizzéria Veszprém - Étel/italLucifer Pizzéria Veszprém - Étel/italLucifer Pizzéria Veszprém - Étel/italLucifer Pizzéria Veszprém - Étel/italLucifer Pizzéria Veszprém - Étel/italLucifer Pizzéria Veszprém - Étel/italLucifer Pizzéria Veszprém - Étel/italLucifer Pizzéria Veszprém - Étel/ital
Kiváló 2016. november 21.családjával járt itt
A családommal gyakran térünk be ide és ilyenkor már szinte hagyományukká vált, hogy Cézár salátát rendelünk, nagyon szeretjük, ahogy elkészítik itt, ráadásul kiegészítésként egyszer ajánlottak nekünk hozzá pizzakenyeret-azóta csak így kérjük. Isteni! A kiszolgálás gyors, figyelmes.
Kiváló 2016. augusztus 25., kollégákkal járt itt
Már többször jártunk itt. kedves és gyors a kiszolgálás. Nagy adagok bőségesen megpakolva. Sportrajongóknak nagy tévé áll rendelkezésre. Hangulatos kerthelyiség. Aki nem pizzarajongó, annak pedig a szokásos ételekből van nem csekély választék. Bankkártyákkal és más kértyákkal egyaránt lehet fizetni. A mellékhelyiségek is megfelelnek az elvárásoknak. Látogasd meg, érdemes!
2015. szeptember 3.barátokkal járt itt
Sokszor jártunk itt,kellemes hangulatos,kiszolhálás jó.Pizzák első osztályuak nagyon finomak,viszont a tészta és egyéb ételek nem a legjobbak.Ha valski wgy finom pizzát szwretne ne hagyja ki.
Kiváló 2014. július 24.gyerekekkel járt itt
Kedves, barátságos környezet. Gyors kiszolgálás. . . . és ami a lényeg nagyon-nagyon finom a pizzájuk.
Mivel a lakótelepi részen található, nem annyira forgalmas, inkább csendesnek, nyugodtnak mondható. Kivétel ha kisebb baráti, családi összejövetel helyszíne, bár van egy kisebb különterme. Ha veszprémi vagy vagy Veszprémben jársz érdemes felkeresned.
Lucifer Pizzéria Veszprém a térképen
8200 VeszprémTörök I. u. 16.
• házhozszállítás
H-V