Orange Kávézó Veszprém
8200 Veszprém, Budapest út 20-28.

Orange Kávézó Veszprém a térképen

Wellness csomagok Veszprém városában

Orange Kávézó Veszprém vélemények

Zirc

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Talán telhetetlennek tűnünk, hogy pár órán belül kétszer is beülünk a Pláza legjobb vendéglátó helyére. De hát olyan kedves a kiszolgálás és olyan finomak az édességek, hogy a mozi előtt és a mozi után is elcsábultunk. A fagyit ehető, ropogós tálkákban kaptuk, mely páratlan élmény volt. A kávéjuk pedig minden dícséretet megérdemel.

Mobilról küldte. | 2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 3.
Kedves segítőkész személyzettel működő kávézó fantasztikusan finom sütikkel! Veszprémben jársz ne hagyd ki.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Kellemes hely. (lenne)Ha nem egy bevásárlóközpont mozi és étterem részén lenne. Itt ugyanis elég zajos és a meghitt belsőt,amit csodaszépen kialakítottak,nem igazán lehet élvezni,mert a hangzavartól alig lehet beszélgetni. A süti amit ettünk finom volt,a kávé és a tea is. A kiszolgálás kicsit nekem "fiatalos",de valójában nem panaszkodom.
Zirc

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Veszprémben a Balaton plázában működik egy olyan kávézó, melyre aztán nem lehet semmi rosszat mondani. Kedves kiszolgálószemélyzet lesi minden kívánságod, hogy aztán hamarosan megjelenjen a finom kávéval, koktéllal és az óriási süteménnyel, melyeket csak itt árulnak a városban. A diszkrét megvilágítás kiválóan alkalmas Randevúk lebonyolítására.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Ezüsthíd Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.08.24. - 2020.12.31.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
3 nap/2 éjszaka 9.400 - 10.490,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.16. - 2021.07.16.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 13.596 - 57.680,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, sport és szabadidős szolgáltatásokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.07. - 2022.01.10.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.590 - 47.351,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.07.16. - 2020.12.20.

Szállodák Veszprém környékén
Hunguest Hotel Pelion  Veszprém
Holiday Hotel Csopak Veszprém
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Nyári pihenés 3 éjszakától
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Orange Kávézó VeszprémX