Ritus20

Ritus20 adatlapja

Két gyermekes anyuka vagyok,aki most már többet jár a párjával kettesben kikapcsolódni,mint négyesben.Van egy cuki kiskutyám,aki szinte mindenhova elkísér.
Leginkább autóval járunk új tájakat felfedezni és éttermeket kipróbálni.Havonta többször is.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kisállattal utazó  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2016.08.27
Utoljára itt2016.10.24

Kiváló 2016. október 24.a párjával járt itt
Télen nyáron nagyon kellemes környezetű hely,udvarias,figyelmes pincérek.Mindig finomat ettünk itt,sosem volt melléfogás.A szarvasragu levesük a kedvencem,de a pálinkáik is nagyon finomak.Kutyabarát hely,azonnal van friss víz a kutyusnak.Mindenkinek csak ajánlani tudom,az árak nincsenek elszállva.
Kiváló 2016. október 24.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű város kényelmes szállodája. A személyzet nagyon kedves segítőkész,állatbarát. Az étkezés egy régi hangulatú díszteremben van,igazán kellemes megnyugtató itt a légkör. Kicsit olyan,mintha egy elvarázsolt kastélyban lennénk,van modern és régi szárnya is a hotelnek. De mindenhol gyönyörű tisztaság van.
Kihagyhatatlan 2016. október 24.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel vagy nélkülük,nagyon jó program egy esős napon. Tele érdekesebbnél érdekesebb kütyükkel,csudajó kísérletekkel,segítőkész személyzettel. Mindent ki lehet próbálni,mindenhez hozzá lehet nyúlni. -és érdemes is,különben honnan tudnád meg mi hogy működik? Azt hiszem én konkrétan egyik ámulatból a másikba estem,nagyon élveztem.