Sport Pub Veszprém
8200 Veszprém, Mártírok útja 12.

Sport Pub Veszprém a térképen

Wellness csomagok Veszprém városában

Sport Pub Veszprém vélemények

Speedy94 Dagi  TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2021. március 22.
Augusztusban volt alkalmam Veszprémben járni és úgy gondoltuk hogy eszünk is valamit mivel éhesek voltunk. Ismerős ajánlására ide jöttünk. Egy amolyan kocsmaszerű kisvendéglő ez. Nem a legpuccosabb és legnépszerűbb hely de nem is így hirdeti magát. Abban a pillanatban talán csak 1 társaság volt még rajtunk kívül. Jómagam egy sima roston csirkemellt kértem hasábburgonyával.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 23.
Szódával elmegy... mit a cimbe is szerepel. Vagyis az a rossz bof smit adnak. Flegma szemelyzet, rossz minoseg. Hambi? Piacos lakokocsibol atslakitott konyhasra sem hasonlit . Olcso ketchup... (kb mint a vodros yes) velos? Hagymad paprika vslamivel. [moderálva - a szerk.]... higenia? Ki is az?
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 3.
A világhálón parádés étlappal mutatja be magát a veszprémi Sport pub. Óriási pizzaválaszték, különleges ételek, baráti árak. Barátaimmal meg is terveztük, hogy meglátogatjuk. Betértünk, és onnét kezdve minden megváltozott. Rideg, koszos, elhagyatott hely. Leültünk és vártuk a felszolgálót. Pár perc után a söntés felől egy női hang szól felénk: "Kiszolgálás a pultnál".

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Hotel Jade
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 14.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.07. - 2022.05.12.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, ajándék balatoni sétahajózással, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.07.11.

Szállodák Veszprém környékén
Holiday Hotel Csopak Veszprém
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Veszprém
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Nyárindító Wellness Pihenés (min. 2 éj)

Sport Pub VeszprémX