Hotel Historia Malomkert Veszprém ★★★★

Hotel Historia Malomkert Veszprém
Hotel Historia Malomkert VeszprémHotel Historia Malomkert Veszprém
Hotel Historia Malomkert VeszprémHotel Historia Malomkert Veszprém

Hotel Historia Malomkert Veszprém bemutatkozása

A Hotel Historia Malomkert Veszprém szemetgyönyörködtető környezetében, a Séd patak partján levő műemlék épületében lett kialakítva. Az épület eredetileg malomként üzemelt, amelynek múlt századi hangulatát a mai modern stílussal lett összeötvözve. Egyedi szolgáltatásokkal, vendégszerető személyzettel várja a látogatókat.

A Hotel Historia Malomkert legnépszerűbb csomagjai

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Senior hétköznapok (min. 2 éj)
Senior hétköznapok
Hotel Historia Malomkert Veszprém - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Hotel Residence Siófok - Pünkösd
Hotel Residence Siófok

Hotel Historia Malomkert Veszprém vélemények

Kiváló 2018. július 30.a párjával járt itt
Kiváló környezetben tölthettünk el egy csodás hétvégét. A hotel személyzete mindig segítőkész és barátságos. A konyha pedig nagyszerű, ízletes fogásokat ettünk. A reggeli változatos, a frissen készült meleg ételek mellett péksütemények, gabonapelyhek, házi szendvicskrémek is vannak. Mindenkinek ajánlom aki, azt tervezi, hogy Veszprémbe látogat.
Kiváló 2016. november 30. járt itt
A hotel egyből megszerethető, mert szép környezetben van, a belső tér letisztult, emberközeli anyagokkal borított, kényelmes s otthonos. Az elhelyezkedése ideális, mert közel az állatkert, de a történelmi belvárosba is könnyen eljuthatunk, akár kerékpárral is, amit a hotelben lehet bérelni. A kiszolgálás kedves és figyelmes, minden kérést megoldanak.
Kiváló 2015. április 18.családjával járt itt
Idejét sem tudom már, mikor még a Malomkert ez izgalmas romhalmaz volt. Balatoni szállást keresgélve akadtam a Hotel História Malomkertre. Számos szállást áttekintve mindig visszatértem. Megmutattam a családnak is, s végül úgy döntöttünk, hogy kipróbáljuk. Jó döntésnek bizonyult.
Hotel Historia Malomkert Veszprém - Külső kép
Kiváló 2014. december 5.a párjával járt itt
A szálloda könnyen megközelithető,kellemes,kulturált környezetben található. A személyzet maximálisan kedves,segítő kész. Bármilyen problémával nyugodtan fordulhatunk hozzájuk,mielöbbi,gyors megoldást keresnek és találnak. A szoba kulturált,tiszta,modern,hangulatos. A környezet lenyügöző,rengeteget szépült,épült legutobbi látogatásunk óta.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2014. július 1.barátokkal járt itt
Bár a belvárosban ,nyugis hely ,de mi sajnos olyan szobát kaptunk,mai nagyon zajos volt,és ezerrel mentek az autók az ablak alatt. . . ez zavart
Az étterem ,terasz hangulatos ,ételek jók ,ízesek
A wellness rész pici de célnak megfelel ,főleg ha 2en vagyunk benne:)
A reggeli nem túl választékos ,de nem rossz.
Kiváló 2013. június 16.a párjával járt itt
Kulturált,nem hivalkodó hotel. Kedves személyzet fogadja a vendégeket. Figyelik minden gondolatunkat,de nemtolakodóak. A konyha teljesen élvezhető,érezni a gondos minőségi alapa
nyagok kiválasztását. A szoba amiben voltunk,rusztikus hangulatot idéz,gerendás szép ácsmunka. Az árak teljesen korrektek, magyar ember zsebének való. Csak ajánlani tudom bárkinek.
2013. február 11.gyerekekkel járt itt
Szép, új szálloda. Békebeli, ugyanakkor modern hangulat. Kényelmes szobák, jó illatú, precíz asztalos munkák. Az étterem kiadós és szépen megfogalmazott ételeket ad ki, gyorsan és jó áron. A berendezése viszont egyáltalán nem tükrözi a sörház identitást. A legrosszabb presszó kávét is itt kapni reggel.
Hotel Historia Malomkert Veszprém a térképen
8200 VeszprémFenyves utca 15.
• masszázs
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 4 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • söröző