Oportó Étterem Villány

Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Oportó Étterem Villány vélemények

2013. május 15.gyerekekkel járt itt
Az elmult év december 30. án vacsoráztunk itt a családommal és igen kedvesek voltak velünk,még az 1 éves kisfiamnak is meg engedték,hogy a konyhába be szaladjon és nem kiabáltak,hogy neveljük meg a gyereket ,ne rosszalkodjon,elég meg értőek vóltak. Tetszet az is,hogy kint is lehet étkezni és ott a kertben készítik el az ételek egy részét.
Gyenge 2013. március 27.a párjával járt itt
Esti borvacsorára érkeztünk Villányba, ám ebédidőben még nem volt nyitva a pincészet, így kénytelenek voltunk valami alternatívát keresni. A központban találtuk ezt az éttermet és jobb híján beültünk. Igazán semmi komoly baj nem volt, de olyan szocreál hangulata van az étteremnek, hogy úgy éreztük, bármelyik pillanatban érkezhet egy IBUSZ-csoport NDK turistákkal.