Központban a Fő téren

Főtér Apartman VillányFőtér Apartman Villány a térképen

Kiváló 2022. szeptemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2022. szeptember 20.
Villány központjában, a Városháza mellett, utcafrontról nyílik az apartman. Két különálló hálószoba, az egyik a főútra néz, de csukott ablaknál csendes, a másik hálószobának pedig az épület belső udvarára nyílik az ablaka. Az amerikai konyhás nappaliban egy étkezőasztal is helyet kapott, illetve itt van a falra szerelt tv, plusz a klíma is. A fürdőszoba nem túl nagy, viszont szép. Törölköző és tusfürdő bekészítve, ahogy a hajszárító is ott pihen a kosában. Esetünkben az első hajszárító nem működött, de szóltunk a tulajdonosnak, és azonnal kaptunk egy cserekészüléket. Mindkét szobában van szekrény, amik viszont nem túl nagyok, különösen 2 fő részére, illetve én hiányoltam a polcokat. Az apartmannak van saját parkolója is, igény esetén használható, mi végül nem éltünk a lehetőséggel, hanem az épület előtt az utcán parkoltunk.
A tulajdonos nagyon készséges, a szálláshely tiszta, a konyha jól felszerelt, az elhelyezkedés remek, mi szívesen visszajövünk máskor is.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
Főtér Apartman Villány - SzobákFőtér Apartman Villány - SzobákFőtér Apartman Villány - FürdőszobaFőtér Apartman Villány - FürdőszobaFőtér Apartman Villány - BelsőFőtér Apartman Villány - FürdőszobaFőtér Apartman Villány - SzobákFőtér Apartman Villány - BelsőFőtér Apartman Villány - SzobákFőtér Apartman Villány - Belső
Gere ArteVino Apartman Villány - Karácsony
Karácsony