7773 Villány, Baross Gábor u. 78/b

Halasi Panzió Villány értékelése:

2. helyezett a 28 villányi szállás közül
43. helyezett Dél Dunántúlon - 512 szállás közül

Halasi Panzió Villány bemutatkozása

Egyedi kialakítású szobákkal, a villányi borvidék szívében várja vendégeit a Halasi Panzió & Pincészet. Színes kikapcsolódási lehetőségek sora várja az ide látogatókat: termálfürdő, bortúra, horgászat és vadászat egyaránt szerepel a programlistán.

Halasi Panzió Villány képei

Halasi Panzió Villány vélemények

DEndre TOP szállásértékelő
DEndre TOP étteremértékelő
DEndre TOP fotófeltöltő
2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
Életem talán leggyönyörűbb szálláshelye volt a Halasi panzió Villányban. A paraszti kultúra találkozása a nagypolgári igényességgel. Lényegében leírhatatlan, nézze inkább meg mindenki a fotókat, bár az sem az igazi, el kell menni, ki kell próbálni. Az árak nem alacsonyak, de értékarányosak. Ha nem lennék felfedező alkat, aki mindig máshová megy, akkor ide visszatérnék.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 27.
a férjem 40. születésnapját ünnepeltük itt Villányban, a Halasi panzióban! Egy gyönyörűszép, ízléses, nagyon drágán berendezett panzió igényeseknek. fantasztikus szobák, a panzió éttermének berendezése szerintem gyönyörűszép, csodálatos kerthelységgel is rendelkeznek. A panzió a legjobb helyen, a központban helyezkedik el.

Blum Vendégház & Pince
Villány
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.26-ig
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, szaunahasználattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Villány környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)

VillányX