Angyal XXXVI Villány

Angyal XXXVI Villány
Angyal XXXVI VillányAngyal XXXVI Villány
Angyal XXXVI VillányAngyal XXXVI Villány

Angyal XXXVI Villány bemutatkozása

Colin Foster alkotása, melyet 2001-ben állítottak a villányi Városháza elé.

Gere ArteVino Apartman Villány - Karácsony
Ambient Hotel Sikonda

Angyal XXXVI Villány vélemények

2055
Kihagyható 2022. november 7.a párjával járt itt
Nos, nekem is van saját ízlésem, nem minden tetszik egyformán. Ez a szocreál angyal valahogy nem. Olyan, mint egy eldugott lakótelepi szobor, de Villányban kiemelt helyen van, a városháza előtti térségben. Colin Foster ismert művész, évtizedekkel ezelőtt költözött Angliából Pécsre, és a nagyharsányi szoborpark is összefügg a nevével.
Angyal XXXVI Villány - Külső képAngyal XXXVI Villány - Külső képAngyal XXXVI Villány - Külső kép