Visegrád Gokart és Kalandpark Visegrád

4,3
városi Élményprogram közül
Élményprogram

Visegrád Gokart és Kalandpark Visegrád bemutatkozása

Az aktív pihenés szerelemeseinek Visegrád számos lehetőséget kínál, ezek közül egy a Gokart és Kalandpark. Az idelátogatók kipróbálhatják magukat a néhány méterrel a föld felett kiépített drótkötélpályán, ahol koránt sem olyan egyszerű végig menni, mint ahogyan az látszik.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Visegrád Gokart és Kalandpark Visegrád vélemények

Érdekes 2022. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Egy 8 perces futam 3500 Ft+ 900 forint a védőmaszk megvásárlásának egyszeri díja. A pálya minősége nem a legjobb. Egy programnak megfelelt.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 7 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.