Mókus Ház Visegrád

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Mókus Ház Visegrád vélemények

Kiváló 2023. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
Július végén nyaraltunk Mókusházban. Nagyon jó helyen van, csodálatos a kilátás, minden nagyon közel van, rengeteget kirándultunk túráztunk. A ház két szobás, fürdőszoba, konyha tökéletesen felszerelt. Kicsit furcsa a régies kevésbé praktikus és a modern berendezés egyvelege.
Mókus Ház Visegrád - EgyébMókus Ház Visegrád - EgyébMókus Ház Visegrád - EgyébMókus Ház Visegrád - EgyébMókus Ház Visegrád - Egyéb
Kiváló 2018. január 9.gyerekekkel járt itt
Nagyon helyes kis házikó, csodás panorámával a Dunára. A kertből a fellegvár is látszik. A konyha kissé szűkös, de használható, a szobák kényelmesek. Remek helyen van, minden egy rövid sétával megközelíthető. Közel van a történelmi játszótér, ami fizetős és este 6-kor bezár. A fagyizó is 6-kor zár, és az utcai faházas árusok is.
Mókus Ház Visegrád - Külső képMókus Ház Visegrád - KörnyékMókus Ház Visegrád - Külső képMókus Ház Visegrád - KörnyékMókus Ház Visegrád - SzobákMókus Ház Visegrád - SzobákMókus Ház Visegrád - Külső kép
Kiváló 2014. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
Idén augusztus végén 2. alkalommal jártunk a Mókus házban. Ugyanúgy, mint 2 évvel ezelőtt csakis pozitívumot tudok írni a helyről. A ház jkét szobás, konyhás fürdőszobával nagyon tiszta és hangulatos. A ház mögötti kert kiváló a túrázások utáni pihenéshez, napozáshoz csodálatos kilátással a Dunára.