Kinga-Laci: Jó időben, normál szobában jó lett volna - Patak Park Hotel Visegrád

Patak Park Hotel Visegrád értékelése
6. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Jó időben, normál szobában jó lett volna

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 8. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Kuponnal foglaltunk (lehet, hogy ez volt a bűnünk?). Karácsonyra kaptuk az egy éves felhasználható kupont. Mikor foglaltunk mondtam, hogy teraszos vagy erkélyes szobát szeretnénk, a válasz egyértelmű "nincs ilyen" volt. Amikor megérkeztünk szembesültünk vele, hogy van ilyen, csak mondani kellett volna, hogy másik szobatípust kérjünk, és fizessünk rá. Sőt a helyszínen fizetőknek ugyanabban az árban adták az árkategóriával drágább szobát. A Hotel hétköznapon jóindulattal egyharmados telítettséggel üzemelt, de mi kuponosok büntetés gyanánt a másik épület falát nézhettük. A standard szoba (lehet csak a miénk kb 9 négyzetméteres volt, s elrendezési hibából még kényelmetlenebb (az ágy másik falra helyezésével nem U alakú "ösvény"en kellett volna körbejárni a szobában mindig elrúgva az ágy lábát. Az ételek finomak voltak, ötletszerűen összeválogatva. A köretek nem illettek a húsokhoz. Az étterem kényelmetlenül kicsi. Az esős idő miatt sajnos nem tudjuk milyen az erdei tornapálya. A jakuzzi sem élvezhető esőben, mert még egy ideglenes tető sincs felette. ...Lift van, de csak az épületben, miután felmentünk a csúszós kinti kényelmetlen lépcsőn. A távozáskor kaptunk egy számlát amin a 39900,-ért vett kupont leszámlázták 34900,- ft-ra. Ezt most sem értem 9 hónap után minek számla.

Ennyire tetszett: Átlagos
Személyzet:
Kényelem (szoba): Átlagos
Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Kinga-Laci felhasználót?    Igen

Patak Park Hotel Visegrád
2025 Visegrád
Mátyás király utca 92-94.

2019. október 23.
Remek kis hotel, ár-érték arányban tökéletes. A kis wellness hangulatos, az ételek és a kiszolgálás pazar, melyért külön köszönet a szakácsoknak és a felszolgálóknak. A környék és a természet közelsége minden igényünket kielégítette, túráztunk és kirándultunk. Nagyon jól éreztük itt magunkat.

2019. október 4.
Az ellátás és a kiszolgálás nagyon jó volt. Volt egy-két vendég akik nem igazán ügyeltek a berendezésekre. A jakuzzi oldalát megbontották, a lefolyó csövet felszedték. Minden más kifogástalan volt, főleg nagyon meg voltunk elégedve az egyik felszolgáló hölggyel, kedves, temperamentumos és...

2019. szeptember 28.
Szép szálloda, csodálatos környék, csend és nyugalom 2019. szeptemberében jártunk itt. Csodálatos környék,csendes környezet. Kedves kiszolgálás. Tiszta szépen berendezett szoba, kényelmes ágy. Finom ételek. Fitnesz liget a szálloda felett az erdőben, erdei jakuzzi és szaunák a második...

Patak Park Hotel, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.975 - 17.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2019-01-04 - 2020-06-30
 - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.978 - 15.728,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2019-01-04 - 2020-06-30
 - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 10.973 - 19.223,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással