Böbike: Palota Játékok! - Royal Club Hotel Visegrád

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>

Royal Club Hotel Visegrád értékelése
2. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Palota Játékok!

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Mi a Palota Játékokra utaztunk Visegrádra,és mivel itt már jártunk ezért itt szálltunk meg.Nagyon kedves személyzet,és szuper ételek wellness részleg megfelelő.A város központban van ezért gyalog lehetett a játékokra menni.Ez volt a legfontosabb számunkra.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Gyerekeknek csipsz,felnőtteknek kávé bekészítve volt,nagyon tetszett.

Szeretnéd követni Böbike felhasználót?    Igen

Royal Club Hotel Visegrád
2025 Visegrád
Fő utca 92.

2018. január 17.
Akciós lehetőség keretében párommal egy évfordulót szerettünk volna megünnepelni és kellemesen eltölteni itt, miközben megismerjük Visegrádot. A személyzet ugyan kedves és segítőkész, de a környék lehetőségeiről semmiféle infóval nem tudtak szolgálni, a faliújságra mutogattak. A szobában a...

2017. október 6.
A szálloda nagyon jó helyen van, a szobák kényelmesek, szépek, a személyzet kedves, segítőkész. Az ételek megfelelőek voltak. A wellnesre jobban figyelhetnének, a melegvizes medence vize gyakran volt elviselhetetlenül hideg , főleg este. A csendes wellnes viszont nagyon jó ötlet!! Összességébe...

2017. augusztus 28.
Remek hétvége Visegrádon ! Nagyon elégedettek voltunk mindennel. Nagyon rendes és figyelmes személyzet, bőséges és gazdag ételek a reggelinél és a vacsoránál is. Wellness szolgáltatása bőven kielégítő. Valószínű, hogy még visszalátogatunk !

Royal Club Hotel, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Téli/tavaszi hétköznapi napok (min. 2 éj)
2-5 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-01 - 2018-06-30