Böbike: Palota Játékok! - Royal Club Hotel Visegrád

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>

Royal Club Hotel Visegrád értékelése
6. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Palota Játékok!

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Mi a Palota Játékokra utaztunk Visegrádra,és mivel itt már jártunk ezért itt szálltunk meg.Nagyon kedves személyzet,és szuper ételek wellness részleg megfelelő.A város központban van ezért gyalog lehetett a játékokra menni.Ez volt a legfontosabb számunkra.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Gyerekeknek csipsz,felnőtteknek kávé bekészítve volt,nagyon tetszett.

Szeretnéd követni Böbike felhasználót?    Igen

Royal Club Hotel Visegrád
2025 Visegrád
Fő utca 92.

2017. május 17.
A szálloda kívül-belül nagyon szép, rendezett. A személyzet mosolygós, kedves, pedig nagyon fárasztó a munkájuk. Ízléses a berendezés, mindenütt tisztaság és rend. Bőséges ételkínálat, Várakozásmentes étkezési lehetőséggel. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki a Duna-kanyarba vágyik.

2017. május 9.
Az időjárást és a korunkkal járó nehézségeket kitűnően ellensúlyozta és feledtette a szálloda minden irányú figyelmessége és igazi vendégbarát gondoskodása. Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet kedvessége és szolgálatkészsége dicséretes, a felszereltség kiváló, az ellátás tökéletes. Egyedül...

2017. április 6.
Nagyon szép környezetben található a hotel. A bejelentkezés könnyen és gyorsan ment. A szoba kellemes meglepetéssel töltött el bennünket, pici konyha résszel van ellátva, tökéletes tisztaságú, szép fürdővel. A wellness részleg bár nem túl nagy, de elég volt. Az ételek finomak és változatosak. A...

Royal Club Hotel, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-06-07 - 2017-09-03
 - Augusztus 20. (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 16.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ajándék masszázzsal, mini golf pályahasználattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-08-18 - 2017-08-21
 - Nyugdíjas és Nagyszülő ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.150,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-02-27 - 2017-09-03