Rolling: őszi kuckózás - Royal Club Hotel Visegrád

7. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

őszi kuckózás

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 23. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Házassági évfordulónkra ajándékba kaptam két nap pihenést a férjemmel. Nagyon vártam, vonzott a hely szépsége, a Rámszakadék közelsége. Sajnos, az idő nem volt valami kegyes, csak kevéset lehettünk a szabadban. Jó volt bekuckózni a Hotelbe. Rövid kirándulás után (amikor is eleredt az eső) jó volt átmelegedni a meleg medencében, szaunában.
Az úszó medence is kiváló volt számomra.
Étkezések tartalma tökéletes volt, választék is elegendő. Kétféle leves, több fajta főétel és köret, sok-sok saláta. Bőségesen elegendő volt a választáshoz. Sütemény is kétféle volt, de igazából az már belénk sem fért. A szoba maga akkora volt, mint az első lakásunk.... kellemesen kényelmes, tágas. Vízforralót is biztosítottak az ébredés utáni kávézáshoz, ezért külön köszönet. Nekem ettől többre nem is volt szükségem az évnek ebben az időszakában. Kaptam két pihenő napot és köszönet ezért a Hotelnek és a férjemnek /a munkahelyemnek is, hogy elengedett szabira/.

Étkezés:

őszi kuckózás - Royal Club Hotel Visegrád

Szeretnéd követni Rolling felhasználót?    Igen

2018. november 25. - Royal Club Hotel válasza Rolling értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Szívből köszönjük dicsérő szavait nálunk töltött kikapcsolódásáról! Legfontosabb szempontunk Vendégeink elégedettsége, így igazán örülünk, hogy mindennel tökéletesen elégedettek voltak! Alig várjuk, hogy ismét szállodánkban köszönthessük egy újabb kiérdemelt pihenésre!
Royal Club Hotel, igazgató
Royal Club Hotel Visegrád
2025 Visegrád
Fő utca 92.

2019. október 20.
Pár nap kikapcsolódás gyanánt érkeztünk a szállodába, még nem jártunk Visegrádon korábban. Voltak jó dolgok és tudtunk pihenni de összességében inkább negatív élménnyel távoztunk. Megérkezésünk után a fürdőszobában feljött a lefolyóból a víz ami elég kellemetlen szagot áraztott illetve a fürdő és...

2019. október 9.
3 éjszakás kikapcsolódáson voltunk ebben a kedves szállóban a párommal.Már épp kicsomagolni készültünk a barátságos, minden kényelemmel, főzőkonyhával felszerelt szobánkban, amikor az elektromos hálózat csődöt mondott, s bizony a hiba nagyobb volt, mint elsőre látszott, de a főnökasszony egyből...

2019. augusztus 2.
Előzetes telefonos egyeztetés után, 3 éjszakát szerettünk volna kutyusunkkal itt tölteni. Megérkezésünkkor a recepciós hölgy közölte velünk, az épület azon részén helyeztek el bennünk mely nem állatbarát, ezért hiába van előre kifizetve a szoba, kutyával mégsem kaphatunk szállást !...

Royal Club Hotel, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.783 - 25.533,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2019-01-04 - 2021-01-03
 - Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.180 - 29.180,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2019-01-04 - 2021-01-03
 - November 1.
2 nap/1 éjszaka 26.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2019-10-31 - 2019-11-03