budapesti: Csodás két nap,remek idő - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Csodás két nap,remek idő

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 17.
Nekünk semmi problémánk nem volt sem a személyzettel,sem a többivel.Egyik vacsoránál belefutottunk a konferencián részt vevő vendégekkel,ez okozott némi fennakadást,de a felszolgáló aki intézte az érkeztetést,nagyon gyorsan intézkedett,amit ezúton is köszönünk.Kellemetlenséget csak a poloskák okoztak,de ez egyértelműen nem a szálláshely hibája.

Szeretnéd követni budapesti felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2019. október 24.
Remek kiszolgálás! Ízletes és változatos ételek. A szaunamesterek profik és segítőkészek. Az egész komplexum tiszta és rendezett volt. -egyedüli negatívum ( kisbetűs) a tepidáriumban a pihenő ágyak kényelmetlenek. Legközelebb is jövünk!! Fiatal pár(62+)

2019. október 15.
Sajnálom, de nekem ez elég gyenge más négycsillagos szállodához képest. Több okból is. Kicsi wellnesstér, amit nem takarítanak folyamatosan. Vízben és koszban kell mászkálni egész nap. A wellnessen kapott törölközők 3 naponkénti cseréjével sem értettünk egyet. Természetesen a szobában ez rendben...

2019. szeptember 26.
Másodszor jártunk itt a párommal. Ugyan az a kiszolgás és kényelem várt minket mint 4 évvel ezelőtt. A wellness részleg szuper. Az étterem hangulatos a felszolgálók udvariasak, segítőkészek. Köszönjük, hogy itt lehettünk. :)

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-03-31
 - Örökifjak - kizárólag 62 éven felülieknek! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-03-31
 - Visegrádi pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 21.168 - 26.528,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel