budapesti

budapesti adatlapja

Regisztráció2016.10.17
Utoljára itt2020.03.02

Átlagos 2018. március 16.barátokkal járt itt
Az ételek jók voltak,házias jellegűek. A kiszolgáló leszedte az asztalt, nem kérdezte meg kérünk-e valamit,így hosszas várakozás után a számlát kértük. Egy asztalnál a tulajdonos és családja ült őket ugrálta körbe. Ami még nagyon negatív hogy nem lehet a facebook oldalukra írni,törölték a véleményeket,és az idővonalat cenzúrázzák.
Átlagos 2016. október 17.a párjával járt itt
Még soha nem írtam értékelést,pedig már nagyon sok helyen megfordultunk az ország különböző pontjain,előnyben részesítve a kisebb településeket és a kisebb családias panziókat. Indulás előtt sokszor elolvasom az előttem értékelőket bár csak kevéssé szokott befolyásolni.
2018. április 3.családjával járt itt
Az árakkal tisztában voltam,mert előtte megnéztem a netes étlapot. Az ételek finomak voltak,a kiszolgálás is jó volt. Ami nem tetszett:Kérdésünkre hogy el lehet-e feleztetni a desszertet nem mondták hogy két fél adagot fognak kiszámlázni ami lényegesen drágább,de azt hiszem ami tényleg felháborító volt,hogy nem elég a 24 eFt amit négyünkre kiszámlázhattak,hanem még az asztalra kitett mogyorót is felszámolták 500 Ft-ért.