Gardonnya: Vidám ünnepi hétvége - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Vidám ünnepi hétvége

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Már nem is bánom, hogy a forradalmi ünnep idejére ilyen pihenőhelyet választottam magunknak. Itt legalább védve voltunk a lázadóktól, akik minden nemzeti ünnepen feldúlják Budapestet, és örömmel gyönyörködtünk a hegyekben meg a Dunában. Bár a folyó már-már a kiszáradáshoz közelít, még így is tetszett, hiszen nem túl gyakran ismétlődik az ilyen szélsőséges helyzet.

Személyzet: Átlagos

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2019. április 8.
Kitűnő választás gyermekes családoknak is.Gyermek barát személyzet,udvarias kiszolgálás,medencék minden korosztálynak,játszó szoba,sokféle szauna,kitűnő hely.Az ételválaszték is kiváló.

2019. március 25.
Szép környezetben káprázatos kilátással a személyzet önzetlensége ami hozzájárul ahhoz, hogy pihenni és kikapcsolódni tudjon aki ezt a Hotelt válassza.

2019. február 26.
Több éve járunk már ebbea hotelbe, mindig jó élményekkel távozunk. Kislányként is imádtam és felnőttként is nagyszerű kikapcsolódási lehetőség. A wellness részleg felszerelt és tiszta. A reggeli és vacsora mindig bőséges és finom. A szobák tisztá és kényelmesek, meglepően csendes volt a teltház...

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-08-31
 - Örökifjak - kizárólag 62 éven felülieknek! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-06-30
 - Visegrádi pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.048 - 29.648,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-08-31